Strona główna > Rodzina i dziecko > PROfertil działanie i skutecznoś

PROfertil działanie i skuteczność

PROfertil - działanie i skuteczność

PROfertil to spożywczy środek dietetyczny o przeznaczeniu medycznym, opracowany jako specjalistyczny preparat dla mężczyzn. Jego regularne stosowanie pozwala na efektywne usprawnienie leczenia obniżonej męskiej płodności. Jednocześnie PROfertil nie ma nic wspólnego z produktami stymulującymi, przeznaczonymi do wywoływania i przedłużania erekcji.

Kiedy wskazane jest stosowanie PROfertil?

PROfertil to preparat przeznaczony dla mężczyzn cierpiących na zaburzenia płodności, którzy mimo tego pragną posiadać dzieci. Jako jedyny tego typu dietetyczny środek spożywczy na rynku, produkt posiada opatentowaną formułą składników pozytywnie wpływających na naturalną spermatogenezę. Oznacza to, że PROfertil bezpośrednio oddziałuje na proces powstawania oraz rozwoju plemników. Stosowanie PROfertil zalecane jest w każdej formie obniżonej płodności, zarówno wtórnej, jak i pierwotnej. Przyjmowanie preparatu może być także dobrym uzupełnieniem męskiej diety przy zapładnianiu in vitro.

Jak działa PROfertil?

Swoje działanie PROfertil zawdzięcza unikalnej formule składników. Biorą one bezpośredni udział w transkrypcji DNA, dojrzewaniu plemników oraz rozwoju jąder, a także syntezie białek. Niektóre z nich wpływają na przedłużenie żywotności plemników w ejakulacie, podczas gdy niedobór innych może obniżać jakość nasienia. Odpowiednia suplementacja może wykazać dodatni wpływ na jego podstawowe parametry, takie jak liczba plemników oraz ich gęstość i ruchliwość. PROfertil zawiera także składniki poprawiające wskaźnik morfologii oraz antyoksydanty, które zmniejszają ilość niebezpiecznych wolnych rodników. Wiele enzymów i związków zawartych w preparacie wpływa również na rozwój gospodarki energetycznej, która pozostaje nie bez wpływu na poziom męskiej płodności.

Jakie składniki zawiera PROfertil?

Istotnym elementem formuły PROfertl jest L-karnityna, służąca plemnikom w formie substratu energii oraz wspomagająca zwiększanie ich ilości. Ważną rolę odgrywa L-arginina, czyli prekursor tlenku azotu przyczyniający się do pobudzenia ruchliwości plemników. Prawdopodobieństwo poczęcia zwiększa koenzym Q-10, który wpływa na zwiększenie ilości nasienia. Witamina E przyczynia się do wydłużenia żywotności plemników, podczas gdy cynk zwiększa jej gęstość oraz podwyższa poziom testosteronu. Istotną rolę w spermatogenezie odgrywa kwas foliowy, natomiast selen i glutation to bardzo skuteczne przeciwutleniacze.

Czy PROfertil jest skuteczny?

Skuteczność preparatu potwierdzają liczne badania kliniczne, w których udział wzięło kilkuset mężczyzn. W oparciu o te wyniki ustalono, że PROfertil pozytywnie wpływa na usprawnienie męskiej płodności oraz zwiększa liczbę i gęstość plemników. Zapewnienie wysokiej jakości nasienia na etapie zapłodnienia może mieć kluczowe wpływ na prawdopodobieństwo poronienia, a stosowanie PROfertil może znacząco obniżyć to ryzyko. Przyjmowanie preparatu przyczynia się do produkcji szybkich oraz ruchliwych plemników, jednocześnie zmniejszając odsetek gamet posiadających nieprawidłową budowę.

3 Wyniki |
Filtr
Sortuj według:  
Please wait Filtr został załadowany
Profertil kapsułki  zamów na apo-discounter.pl
26%
oszczędzasz
Profertil kapsułki (180 szt.)
PZN 00293999 (Cena podstawowa: zł 347.28/100 g)
  • Suplement diety dla poprawy płodności u mężczyzn
  • Poprawia jakość nasienia
  • Nie zawiera laktozy ani glutenu
dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis
zł 552,19*
zł 747,56*
Profertil kapsułki  zamów na apo-discounter.pl
20%
oszczędzasz
Profertil kapsułki (60 szt.)
PZN 00293640 (Cena podstawowa: zł 397.71/100 g)
  • Suplement diety dla poprawy płodności u mężczyzn
  • Poprawia jakość nasienia
  • Nie zawiera laktozy ani glutenu
dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis
zł 210,79*
zł 263,56*
Polub nas na Facebook-u
Instagram
Youtube
Bio?Logicznie!
apoPrimo - program punktowy
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności