Strona główna > Rodzina i dziecko > Antykoncepcja > Persona testy płodności do obu typów monitorów

Persona testy płodności do obu typów monitorów (32 szt.)

(6)
Nr art.: 09760161

Oryginalny produkt Procter & Gamble GmbH
Marka: Persona

Wysyłka gratis
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 237,76*
zł 194,79*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Pozwala na określenie dni płodnych i niepłodnych w cyklu menstruacyjnym u kobiet
  • Bezpieczna i pewna metoda antykoncepcji
  • Pasuje również do starego typu monitora

Zastosowanie


Persona testy płodności do obu typów monitorów (Opakowanie: 32 szt.) gromadzą hormony z pierwszej porcji oddanego w danym dniu moczu i przetwarzają w informacje, które może odczytać monitor Persona. Dzięki interpretacji stężenia hormonów monitor określa dni płodne i niepłodne w trakcie cyklu.

Persona jest jedyną w swoim rodzaju metodą zapobiegania ciąży lub planowania rodziny. Przez większość dni w miesiącu istnieje minimalne prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i nie ma potrzeby stosowania środków antykoncepcyjnych. Persona działa w harmonii z ciałem kobiety i rozpoznaje te dni cyklu mentruacyjnego, w których jest największe i najmniejsze prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Efekt działania


Żadna metoda antykoncepcyjna nie daje 100% zabezpieczenia przed ciążą.

Po przeprowadzeniu niezależnych prób badawczych stwierdzono, że Persona ma 94% skuteczności określania dni płodnych i niepłodnych, jeżeli stosuje się ją zgodnie z zaleceniami i jako jedyną metodę antykoncepcyjną. Nie powoduje ona żadnych skutków ubocznych i nie ingeruje w naturalne procesy organizmu.

Persona testy płodności do obu typów monitorów (Opakowanie: 32 szt.) są również przeznaczone dla osób chcących naturalnie planować rodzinę.

Skład


Opakowanie zawiera 32 testery – ilość wystarczająca do dokonania pomiarów podczas 4 cyklów.

Środki ostrożności


Aby zapewnić sobie maksymalną skuteczność produktu, należy używać go zgodnie z instrukcją obsługi zawartą w ulotce lub opakowaniu. W razie watpliwości należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem lub położną.

Sposób użycia


Każdego ranka, monitor Persona sygnalizuje kolejny dzień cyklu zielonym, żółtym lub czerwonym światełkiem. Pomiary przy użyciu testera należy wykonywać w dniach, w których monitor Persona wyświetli żółte światełko pomiarowe.

Dodatkowe informacje


Testery są wykorzystywane do pomiarów przy użyciu monitora Persona (nr art. 9760149).Testery pasują również do zastosowania w poprzednim typie monitora.

Produkt przeznaczony dla kobiet.

Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania lub skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Producent: Procter & Gamble GmbH, Sulzbacher Str. 40-50, 65824 Schwalbach am Taunus

Persona testy płodności do obu typów monitorów  zamów na apo-discounter.pl
18%
oszczędzasz
Persona testy płodności do obu typów monitorów (32 szt.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis
zł 237,76*
zł 194,79*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności