Zwroty

masz 14 dni na odstąpnie od umowy

Jak odstąpić od umowy sprzedaży

 1. W ciągu 14 dni od otrzymania towaru wyślij do nas wiadomośc o chęci odstąpienia od umowy - skorzystaj z formularza kontaktowego
 2. Wypełnij formularz zwortu - POBIERZ FORMULARZ
 3. W ciągu 14 dni od poinformowania nas o odstąpieniu od umowy wyślij towar wraz z wypełnionym formularzem, na własny koszt, pod adres:

  apo-discounter zwroty

  ul. Kukuczki 5/23

  50-570 Wrocław

Istotne informacje

 1. Prosimy o należyte zabezpieczenie towaru na czas transportu. Zalecamy odesłanie towaru w kartonie , w którym otrzymali Państwo zamówienie. Wiele produktów odsyłanych w kopertach bąbelkowych ulega uszkodzeniu a zgodnie z obowiązującymi przepisami ponoszą Państwo odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 2. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od momentu poinformowania nas o odstąpieniu od umowy
 3. Zwrotom nie podlegają:

  Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb

  Produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy znajdują się w regulaminieKontyunuj zakupy

0