Dostawa i koszty

Wysyłka gratis od 179 zł

1. Dostępność produktów
Status zamówienia Wysyłka
dostępny Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24 h w dni robocze.
dostępny, wysyłka w 1-3 dni Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 1 do 3 dni roboczych.
Wysyłka w 1-3 dni Produkt ze statusem 'wysyłka w 1-3 dni' - produktu nie mamy w magazynie i będzie zamówiony u dostawcy, produkt będzie gotowy do wysyłki w ciągu 1 do 3 dni roboczych..
aktualnie niedostępny Produkt jest niestety czasowo niedostępny. Postaramy się wprowadzić produkt do oferty w najbliższym możliwym terminie.

Czas dostawy zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności, jaki znajduje się w Państwa zamówieniu
2. Dostawa

Wszystkie zamówienia wysyłane są z siedziby apteki w Niemczech:

Apo-Discounter.de
Apotheke im Paunsdorf Center Inh. Kirsten Fritsch e.K.
Magdeborner Str. 14 04416 Markkleeberg
Niemcy

  • Zamówienia wysyłane są tylko na terytorium Polski.
  • Wszystkie zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL pod wskazany w formularzu zamówienia adres (nie dokonujemy weryfikacji adresów).
  • Koszt dostawy zamówień na kwotę poniżej 179 PLN wynosi 9,99 PLN
  • Zamawiając na kwotę co najmniej 179 PLN nie ponosisz kosztów dostawy
  • Dodatkowa opłata za przesyłkę pobraniową, płatną przy odbiorze zamówienia wynosi zawsze 16,99 zł, niezależnie od wartości zamówienia.
  • Czas dostawy wynosi 2-3 dni robocze. Czas dostawy liczony jest od dnia wysłania przesyłki. Spodziewany czas realizacji zamówienia wynosi 2-4 dni roboczych dla zamówień zawierających wyłącznie produkty za statusem 'dostępny' lub 5-7 dni roboczych dla zamówień zawierających choćby jeden produkt ze statusem 'dostępny, wysyłka w 2-5 dni'.
  • Pracownicy firmy kurierskiej (DHL) doręczają przesyłki w godzinach 8-16 w dni robocze.
  • W przypadku kiedy osoba dostarczająca paczkę nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem powinna skontaktować się z odbiorcą zamówienia telefonicznie.


Kontyunuj zakupy

0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności