Strona główna > Nasz Zespół

Szeroki asortyment, korzystne ceny i znakomita obsługa!

Odkryj szeroką ofertę apo-discounter.pl i korzystaj wraz z naszymi 3 milionami klientów z wielu zalet apteki internetowej.

Przekonaj się sam o apo-discounter.pl

Geschäftsleitung apo-discounter.pl

Najwyższej jakości usługi i niskie ceny

„Mamy stale niskie ceny i najlepszą obsługę. Przekonaj się!“
Kirsten Fritsch

Kommissioniertechnik Lagerroboter

Najnowocześniejsza technologia

Dzięki naszej najnowocześniejszej technologii wysyłka jest szybka i niezawodna

shop_name# Team

Doradztwo zorientowane na klienta

Nasza profesjonalna obsługa klienta odpowie na pytania kompetentnie i przyjaźnie

apo-discounter.pl Halle USA

Nasza oferta dla Ciebie

W naszej obszernej gamie produktów na apo-discounter.pl znajdziesz nie tylko lekarstwa bez recepty, kosmetyki i suplementy diety, ale także leki dla zwierząt. Zaoszczędź do 60% dzięki stałym cenom. Nasz doskonały serwis obejmuje oczywiście gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony.

Medikamentenschächte

Najwyższe standardy jakości i najnowocześniejsza technologia

Jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych aptek internetowych w Europie o najwyższych standardach jakościowych. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych systemów zamówieniowych dostępnych na rynku. Dzięki pojemności magazynowej i w pełni zautomatyzowanej technologii możemy szybko i niezawodnie przetwarzać Twoje zamówienie zgodnie z najwyższymi wymogami bezpieczeństwa farmaceutycznego - już od 2004 roku.

Team apo-discounter.pl

Nasz kompetentny zespół czeka na Ciebie

Nasza szeroka oferta jest doskonała dzięki kompetentnej i interdyscyplinarnej pracy naszego zespołu. Dzięki temu rozumiemy Państwa potrzeby i potrafimy optymalnie doradzać. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji telefonicznie, przez e-mail lub chat.

apo-discounter.pl Halle USA

Skorzystaj z naszej współpracy z innymi sprzedawcami

Możesz korzystać z rozległej oferty na apo-discounter.pl, również dzięki naszej współpracy z popularnymi sprzedawcami. Nasze produkty zamówisz także przez Allegro. W ten sposób chcielibyśmy jeszcze bardziej zadbać o Twoje potrzeby i zapewnić jak najlepszą obsługę.

Leipzigpanorama

Z serca Europy w świat

Centrum wysyłki apo-discounter.pl znajduje się w miejscowosci Markkleeberg, niedaleko miasta Lipsk. Dzięki optymalnemu połączeniu transportowemu i bezpośredniej bliskości partnerów logistycznych możemy zagwarantować krótki czas transportu oraz przetwarzania zamówień. Pozwala to na niezawodne i szybkie otrzymanie paczki.

0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności