Strona główna > Newsletter
Uśmiechnięta dziewczyna z komputerem
1 Administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłania do Państwa Newslettera. Swoją zgodę mogę w każdym czasie wycofać, wysyłając wiadomość na adres newsletter@apo-discounter.pl lub klikając na link rezygnacji znajdujący się w każdym Newsletterze. Wycofanie zgody dotyczy przyszłych Newsletterów i nie ma wpływu na legalność przetwarzania danych osobowych do momentu wycofania zgody.
Przysługują Państwu – na zasadach określonych w ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych (RODO) – określone prawa, w tym: (i) prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa, (ii) prawo do sprostowania tych danych, (iii) prawo do usunięcia tych danych, (iv) prawo do ograniczenia ich przetwarzania, (v) prawo do przenoszenia tych danych.
Pełna informacja o ochronie Państwa danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności i Cookies.
2 Wysyłka bonu może potrwać do 48 godzin. W razie nie otrzymania bonu po tym czasie, prosimy o sprawdzenie folderu "spam". Bon mozna wykorzystać na wszystkie produkty dostępne na apo-discounter.pl. Jeden klient może wykorzystać podany kod bonu tylko raz. Minimalna wartość zamówienia, w celu wykorzystania bonu, to 150 PLN.
0