Strona główna > Newsletter
1 Poprzez naciśnięcie przycisku [Zapisz się do Newslettera] oświadczam że zgadzam się aby Apotheke im Paunsdorf Center Inh. Kirsten Fritsch e. K. zapisała mój adres E-Mail oraz używała go do przesyłania mi Newslettera zawierającego informacje o własnych promocjach, bonach i aktualnych ofertach, a także ofert firm partnerskich. Swoją zgodę mogę w każdym czasie odwołać, wysyłając wiadomość na newsletter@apo-discounter.pl lub klikając linka do rezygnacji znajdującego się w każdym Newsletterze. Odwołanie zgody dotyczy przyszłych Newsletterów i nie ma wpływu na legalność przetwarzania danych do czasu odwołania zgody. Dodatkowe informacje znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności tutaj polityka-prywatnosci.
2 Wysyłka bonu może potrwać do 48 godzin. W razie nie otrzymania bonu po tym czasie, prosimy o sprawdzenie folderu "spam". Bon mozna wykorzystać na wszystkie produkty dostępne na apo-discounter.pl. Jeden klient może wykorzystać podany kod bonu tylko raz. Minimalna wartość zamówienia, w celu wykorzystania bonu, to 100 PLN.
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności