Opinie

Zbiór opinii o aptece internetowej

Dzięki opiniom, recenzjom i niezależnym testom możecie w mgnieniu oka sprawdzić czy dochowujemy naszych deklaracji dotyczących jakości. Będziemy wdzięczni jeśli przy kolejnym zamówieniu wystawisz Swoją opinię na temat naszych usług. Zobaczysz że twoje zamówienie zostanie zrealizowane bardzo sprawnie.


Opinie i oceny

Logo opineo Logo Allegro Logo Trusted Shops Logo Ceneo
Bewertungssterne Bewertungssterne Bewertungssterne Bewertungssterne

4.9 / 5 (3855 Opinii)

99.8 % (525 Opinii)

4.9 / 5 (122 Opinii)

5 / 5 (98 Opinii)


Znaki jakości i certyfikaty


DIMDI Logo

DIMDI
Logo TÜV Nord

TÜV - sprawdzony i bezpieczny
Logo SSL

Ochrona danych przy każdym zamówieniu


Zaufanie i zadowolenie klienta to wartości, które są najważniejsze dla wszystkich pracowników apo-discounter.pl: setki opinii zarówno na Opineo, Trusted Shops jak i Allegro, świadczą o tym że nasze zaangażowanie jest zauważane przez klientów i odpowiednio nagradzane.


4.9  /  5  
na podstawie 4600 opinii

Aktualna ocena łączna: Bardzo Dobry

Ocena łączna jest wynikiem sumy opinii na różnych portalach (Opineo, Allegro, Trusted Shops)


 

Oferujemy tylko oryginalne produkty najlepszych marek ponieważ wiemy że aby zdobyć zaufanie klienta, zawłaszcza w tak delikatnym obszarze związanym ze zdrowiem i pielęgnacją ciała, niezbędne jest zapewnienie tylko najwyższej jakości produktów. Jeśli masz wątpliwości odnośnie działania jakiegoś suplementu lub kosmetyku nie wahaj się i napisz na nasz adres mailowy bądź skorzystaj z Live Chat-a. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.Kontynuuj zakupy

0