Strona główna > Zdrowie > Ból > Ból zatok > Paracetamol Stada 500 mg tabletki

Paracetamol Stada 500 mg tabletki (20 szt.)

7 apoPunkty
dostępny
×

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 209
zł 15,19*
zł 6,19*
  • Tabletki uśmierzające ból i gorączkę
  • Zawierają paracetamol
  • Mogą być stosowane u dzieci powyżej 4. roku życia
Nr art.: 00423568
Producent: STADA Consumer Health Deutschland GmbH
Marka: Paracetamol STADA
Postać: tabletki

Do ściągnięcia

Wydrukuj dane artykułu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Hexal Paracetamol 500mg goraczka i ból, tabletki zł 10,59

Paracetamol Stada 500 mg tabletki 20 szt. od STADA Consumer Health Deutschland GmbH PZN 00423568
59%
oszczędzasz
Hexal Paracetamol 500mg goraczka i ból, tabletki 20 szt. od Hexal AG PZN 03485558
35%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 16,78 *

W sumie oszczędzasz: zł 14,77

Paracetamol Stada 500 mg tabletki 20 szt. od STADA Consumer Health Deutschland GmbH PZN 00423568
59%
oszczędzasz
Paracetamol Stada 500 mg tabletki (20 szt.)
dostępny
×

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 209
zł 15,19*
zł 6,19*
Zbieraj apoPunkty przy każdym zamówieniu i odbierz rabat. Zaloguj się do konta klienta lub je utwórz. Więcej informacji tutaj.

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

0