Strona główna > Na Przeziębienie, grypę > Hexal Paracetamol 500mg goraczka i ból, tabletki

Hexal Paracetamol 500mg goraczka i ból, tabletki (20 szt.)

11 apoPunkty
dostępny
×

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 209
zł 16,36*
zł 10,59*
  • Lek przeciwgorączkowy
  • Łagodzi łagodną i umiarkowaną bolesność
  • Przeciwdziała dolegliwością towarzyszących przeziębieniu
  • 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu
Nr art.: 03485558
Producent: Hexal AG
Marka: Paracetamol HEXAL
Postać: tabletki

Do ściągnięcia

Wydrukuj dane artykułu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Grippostad C kapsułki zł 50,49

Hexal Paracetamol 500mg goraczka i ból, tabletki 20 szt. od Hexal AG PZN 03485558
35%
oszczędzasz
Grippostad C kapsułki 24 szt. od STADA Consumer Health Deutschlan PZN 00571748
26%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 61,08 *

W sumie oszczędzasz: zł 24,38

Hexal Paracetamol 500mg goraczka i ból, tabletki 20 szt. od Hexal AG PZN 03485558
35%
oszczędzasz
Hexal Paracetamol 500mg goraczka i ból, tabletki (20 szt.)
dostępny
×

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 209
zł 16,36*
zł 10,59*
Zbieraj apoPunkty przy każdym zamówieniu i odbierz rabat. Zaloguj się do konta klienta lub je utwórz. Więcej informacji tutaj.

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

0