Strona główna > Najlepsze marki > Ratiopharm > Paracetamol ratiopharm 1000 mg tabletki

Paracetamol ratiopharm 1000 mg tabletki (10 szt.)

12 apoPunkty
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 189
zł 15,19*
zł 11,39*
  • Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy
  • Zawiera paracetamol
  • Do stosowania przy stanach bólowych łagodnych i umiarkowanych
  • Działa do 8 godzin
Nr art.: 09263936
Producent: ratiopharm GmbH
Postać: tabletki

Do ściągnięcia

Wydrukuj dane artykułu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Ratiopharm spray do nosa dla dorosłych zł 15,29 (CP*: zł 101.93/100 ml)

Paracetamol ratiopharm 1000 mg tabletki 10 szt. od ratiopharm GmbH PZN 09263936
25%
oszczędzasz
Ratiopharm spray do nosa dla dorosłych 15 ml od ratiopharm GmbH PZN 00999848
40%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 26,68 *

W sumie oszczędzasz: zł 14,34

Paracetamol ratiopharm 1000 mg tabletki 10 szt. od ratiopharm GmbH PZN 09263936
25%
oszczędzasz
Paracetamol ratiopharm 1000 mg tabletki (10 szt.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 189
zł 15,19*
zł 11,39*
Zbieraj apoPunkty przy każdym zamówieniu i odbierz rabat. Zaloguj się do konta klienta lub je utwórz. Więcej informacji tutaj.

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

0