Strona główna > Najlepsze marki > Formoline > Formoline L 112 tabletki na odchudzanie

Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (160 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 02718724

Oryginalny produkt Certmedica International GmbH
Cena podstawowa: zł 368.73/100 g
Marka: formoline

Wysyłka gratis
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 384,66*
zł 294,99*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Wiążą znaczną część tłuszczu z pożywienia
  • Wyrób medyczny, bardzo dobrze tolerowany
  • O potwierdzonej skuteczności

Zastosowanie

Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) to preparat wspomagający odchudzanie. Wiążąc większość lipidów z pożywienia, jest wykorzystywany jako środek wspomagający obniżenie masy ciała, kontrolujący masę ciała oraz zmniejszający absorpcję cholesterolu z pożywienia.

  • Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) działa jak magnes: przyciąga i wiąże w układzie pokarmowym większość tłuszczów z pożywienia i usuwa je w sposób naturalny z organizmu, bez trawienia. Dzięki temu tłuszcz nie jest przyswajany przez komórki, a kalorie pochodzące z tłuszczów nie są liczone do bilansu energetycznego. Aby uzupełnić energię, organizm musi sięgnąć do własnych zapasów tłuszczu i spalić je, a to sprawia, że waga ciała ulega systematycznemu zmniejszaniu.
  • Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) to preparat pochodzenia naturalnego, pozyskiwany ze skorupiaków. Nie zawiera substancji wzmacniających smak, konserwantów, barwników, żelatyny, laktozy, glutenu i cholesterolu. Po konsultacji lekarskiej może być stosowany przez diabetyków, gdyż nie zawiera cukrów prostych.
  • Kapsułki mogą być stosowane przez długi okres czasu. Nie są wchłaniane do komórek i nie powodują zaburzeń metabolizmu.
  • Efekty widoczne już po ok. 3-4 tygodniach.

Efekt działania


Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) to certyfikowany wyrób medyczny wspomagający odchudzanie. Wiążąc większość tłuszczów z pożywienia, zmniejsza ilość wchłanianych kalorii. Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) działa jak magnes – przyciąga i wiąże w układzie pokarmowym większość tłuszczów z pożywienia i usuwa je w sposób naturalny z organizmu, bez trawienia. Dzięki temu tłuszcz nie jest przyswajany przez komórki, a kalorie pochodzące z tłuszczów nie są liczone do bilansu energetycznego. Aby uzupełnić energię, organizm musi sięgnąć do własnych zapasów tłuszczu i spalić je, a to sprawia, że waga ciała ulega systematycznemu zmniejszaniu.

Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) to preparat pochodzenia naturalnego, pozyskiwany ze skorupiaków. Nie zawiera substancji wzmacniających smak, konserwantów, barwników, żelatyny, laktozy, glutenu i cholesterolu. Może być stosowany przez osoby chore na cukrzycę (nie nalicza się jednostek węglowodanów).

Kapsułki mogą być stosowane przez długi okres czasu. Nie są wchłaniane do komórek i nie powodują zaburzeń metabolizmu.

Efekty widoczne już po ok. 3-4 tygodniach.

Skład

Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.): ß-1,4-polimer D-glukozaminy oraz N-acetylo-D-glukozamina ze skorupiaków

Substancje pomocnicze: celuloza roślinna, witamina C, kwas winowy, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu (roślinny).

Środki ostrożności


Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Odchudzanie u kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci powinno odbywać się wyłącznie pod kontrolą lekarza i/lub dietetyka.

Przy zaburzeniach metabolicznych i trawiennych, stosowanie preparatu powinno zostać skonsultowane z lekarzem.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

Produkt nie jest wskazany u osób z BMI poniżej 18,5.

Osoby długotrwale przyjmujące jakiekolwiek leki nie powinny przyjmować preparatu bez konsultacji lekarskiej.

Nie należy przyjmować łącznie z lekami rozpuszczalnymi w tłuszczach (np. tabletkami antykoncepcyjnymi) bądź witaminami. Wymagany okres przerwy wynosi minimum 4 godziny.

Stosowanie preparatu wymaga odpowiedniego nawadniania organizmu. Należy przyjmować conajmniej 2 litry wody w ciągu dnia.

Jeżeli pomimo stosowania zdrowej i zróżnicowanej diety oraz aktywności fizycznej nie widać efektów odchudzania, należy skonsultować się z lekarzem w celu znalezienia przyczyny.

Sposób użycia


O ile lekarz nie zalecił inaczej, dorośli: w celu zmniejszenia wagi ciała, zalecane jest przyjmowanie 2 razy dziennie po 2 tabletki. W celu utrzymania pożądanej wagi ciała, zalecane jest przyjmowanie 2 razy dziennie po 1 tabletce.

Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (Opakowanie: 160 szt.) należy przyjmować podczas spożywania głównych posiłków – o najwyższej zawartości tłuszczu, popijając obficie wodą (co najmniej 250ml).

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.

Dodatkowe informacje


Suplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Producent: Certmedica International GmbH, Magnolienweg 17, 63741 Aschaffenburg

Formoline L 112 tabletki  na odchudzanie  zamów na apo-discounter.pl
23%
oszczędzasz
Formoline L 112 tabletki na odchudzanie (160 szt.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis
zł 384,66*
zł 294,99*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności