Formoline L112 Extra tabletki (128 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 13352315

Oryginalny produkt Certmedica International GmbH
Marka: formoline

Wysyłka gratis
dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 375,79*
zł 290,59*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Wysoka zawartość aktywnego L112
  • Suplement diety do walki z nadwagą
  • Wiąże większość tłuszczów spożywczych
  • Bardzo dobrze się wchłania
  • Doskonała skuteczność

Zastosowanie

Formoline L112 Extra tabletki (Opakowanie: 128 szt.) to wyrób medyczny, który posiada wysoką zdolność wiązania tłuszczów. Tabletki Formoline L112 Extra tabletki (Opakowanie: 128 szt.) wiążą lipidy przyjmowane podczas posiłków ułatwiając ich przemianę.

Efekt działania

Formoline L112 Extra tabletki (Opakowanie: 128 szt.) to nowy, bardziej zaawansowany produkt zawierający sprawdzonej jakości formoline L112 w dawce zwiększonej o 50%. Został opracowany specjalnie dla osób otyłych od 75 kg.
Produkt zawiera włókno poliglukozaminy (L112), które ma bardzo wysoką zdolność wiązania tłuszczu. Jest pochodzenia naturalnego i wiąże większość tłuszczy spożywczych w przewodzie pokarmowym poprzez ich adsorpcję. W ten sposób zmniejsza się ilość tłuszczów dietetycznych w jelitach. Dzięki tej właściwości, mogą być wykorzystywane do zmniejszania lub kontroli masy ciała i zmniejszenia spożycia cholesterolu w diecie.
Formoline L112 Extra tabletki (Opakowanie: 128 szt.) są aktywowane przez kwas żołądkowy, bardzo szybko się wchłaniają, są bezwonne i bezsmakowe.

Skład

W skład Formoline L112 Extra tabletki (Opakowanie: 128 szt.) wchodzą: poliglusam (chitozan), celuloza, kwas askorbinowy, kwas winowy, krzemionka, stearynian magnezu.

Środki ostrożności


Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Odchudzanie u kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci powinno odbywać się wyłącznie pod kontrolą lekarza i/lub dietetyka.

Przy zaburzeniach metabolicznych i trawiennych, stosowanie preparatu powinno zostać skonsultowane z lekarzem.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

Produkt nie jest wskazany u osób z BMI poniżej 18,5.

Osoby długotrwale przyjmujące jakiekolwiek leki nie powinny przyjmować preparatu bez konsultacji lekarskiej.

Nie należy przyjmować łącznie z lekami rozpuszczalnymi w tłuszczach (np. tabletkami antykoncepcyjnymi) bądź witaminami. Wymagany okres przerwy wynosi minimum 4 godziny.

Stosowanie preparatu wymaga odpowiedniego nawadniania organizmu. Należy przyjmować conajmniej 2 litry wody w ciągu dnia.

Jeżeli pomimo stosowania zdrowej i zróżnicowanej diety oraz aktywności fizycznej nie widać efektów odchudzania, należy skonsultować się z lekarzem w celu znalezienia przyczyny.

Długotrwałe stosowanie produktu należy konsultować z lekarzem.

Tabletki zawierają dużą ilość błonnika, dlatego zalecane jest przyjmowanie ok. 2-3 litrów niegazowanej wody dziennie.

Sposób użycia

W celu redukcji masy ciała należy przyjmować 2 tabletki Formoline L112 Extra tabletki (Opakowanie: 128 szt.) dwa razy dziennie. Aby utrzymać tymczasową wagę 2 tabletki raz dziennie podczas posiłku o dużej zawartości tłuszczu. Popić duża ilością płynu (co najmniej 250ml).

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.

Dodatkowe informacje


Suplementy nie mogą zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Producent: Certmedica International GmbH, Magnolienweg 17, 63741 Aschaffenburg

Formoline L112 Extra tabletki  zamów na apo-discounter.pl
22%
oszczędzasz
Formoline L112 Extra tabletki (128 szt.)
dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis
zł 375,79*
zł 290,59*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności