Strona główna > Zdrowie > Ból > Ból głowy > Aspirin Coffein tabletki

Aspirin Coffein tabletki (20 szt.)

37 apoPunkty
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 189
zł 38,86*
zł 36,99*
  • Lek przeciwbólowy z kwasem acetylosalicylowym
  • Zawiera kofeinę
  • Działa przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo
Nr art.: 05461711
Producent: Bayer Vital GmbH
Marka: Aspirin
Postać: tabletki

Do ściągnięcia

Wydrukuj dane artykułu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Ibuprofen 400 mg tabletki powlekane zł 23,99

Aspirin Coffein tabletki 20 szt. od Bayer Vital GmbH PZN 05461711
Dobra
cena
Ibuprofen 400 mg tabletki powlekane 50 szt. od Apotheke im Paunsdorf Center PZN 16124081
62%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 60,98 *

W sumie oszczędzasz: zł 41,62

Aspirin Coffein tabletki 20 szt. od Bayer Vital GmbH PZN 05461711
Dobra
cena
Aspirin Coffein tabletki (20 szt.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 189
zł 38,86*
zł 36,99*
Zbieraj apoPunkty przy każdym zamówieniu i odbierz rabat. Zaloguj się do konta klienta lub je utwórz. Więcej informacji tutaj.

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

0