Strona główna > Zdrowie > Ból > Ból głowy > Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki

Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki (20 szt.)

9 apoPunkty
aktualnie niedostępny
×

Ten produkt jest czasowo niedostępny. Zapisz się do darmowego powiadomienia aby otrzymać informację jak tylko się pojawi.

Wysyłka gratis od zł 189
zł 13,72*
zł 8,09*
Ten produkt jest czasowo niedostępny
Jeśli chcesz otrzymać informację jak tylko produkt będzie ponownie dostępny skorzystaj z bezpłatnej usługi powiadamiania o dostępności. Jak tylko produkt będzie dostępny otrzymasz informację na adres E-mail.
Usługa jest darmowa i niezobowiązująca.

  • Na lekkie i mocne bóle.
  • Zbija gorączkę.
  • Sprawdzona skuteczność.
  • Nie zawiera laktozy.
Nr art.: 01126111
Producent: ratiopharm GmbH
Marka: Paracetamol-ratiopharm
Postać: tabletki

Do ściągnięcia

Wydrukuj dane artykułu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Ibuprofen 400 mg tabletki powlekane zł 25,19

Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki 20 szt. od ratiopharm GmbH PZN 01126111
41%
oszczędzasz
Ibuprofen 400 mg tabletki powlekane 50 szt. od Apotheke im Paunsdorf Center PZN 16124081
60%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 33,28 *

W sumie oszczędzasz: zł 44,18

Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki 20 szt. od ratiopharm GmbH PZN 01126111
41%
oszczędzasz
Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki (20 szt.)
aktualnie niedostępny
×

Ten produkt jest czasowo niedostępny. Zapisz się do darmowego powiadomienia aby otrzymać informację jak tylko się pojawi.


Wysyłka gratis od zł 189
zł 13,72*
zł 8,09*
Zbieraj apoPunkty przy każdym zamówieniu i odbierz rabat. Zaloguj się do konta klienta lub je utwórz. Więcej informacji tutaj.

Ten produkt jest czasowo niedostępny. Zapisz się do darmowego powiadomienia aby otrzymać informację jak tylko się pojawi.

0