Przejdź do treści

Dlaczego Zestaw na przeziębienie: Aspirin Complex, Phytohustil syrop prze (1 szt.)?

  • Zestaw składa się z: Aspirin Complex 20 sztuk, Phytohustil syrop przeciwkaszlowy 150 ml oraz Phytohustil pastylki przeciwkaszlowe 20 sztuk
  • Aspirin Complex łagodzi typowe objawy przeziębienia: katar z bólem i gorączką
  • Phytohustil szybko uwalnia od suchego kaszlu drażniącego, roślinna natychmiastowa pomoc dzięki sile korzenia prawoślazu lekarskiego
Nr art.: 08100178
Marka Aspirin
Producent: Bayer Vital GmbH
Cena podstawowa zł 134,19/1 szt,
Do pobrania

Zawartość opakowania

  • 1x Phytohustil syrop łagodzący drażliwy kaszel (150 ml) (00425478)
  • 1x Phytohustil tabletki do ssania uśmierzające kaszel (20 szt.) (10033408)
  • 1x Aspirin Complex granulat (20 szt.) (04114918)

Zastosowanie

ASPIRIN COMPLEX saszetki z granulatem uwalniają podczas przeziębienia od kataru z bólem głowy, bólem gardła i bólami kończyn oraz gorączką. Dzięki saszetkom z granulatem ASPIRIN COMPLEX (wielkość opakowania: 20 szt.) mogą Państwo w pełni aktywnie uczestniczyć w życiu mimo przeziębienia.

ASPIRIN COMPLEX saszetki z granulatem (wielkość opakowania: 20 szt.) w przypadku kataru, bólu i gorączki
ASPIRIN COMPLEX saszetki z granulatem (wielkość opakowania: 20 szt.) jest lekiem złożonym zawierającym dwie wysoce skuteczne substancje czynne. Oznacza to, że pomaga w przypadku kilku występujących jednocześnie dolegliwości związanych z przeziębieniem: ASPIRIN COMPLEX saszetki z granulatem (wielkość opakowania: 20 szt.) łagodzą ból, obniżają gorączkę i wykazują właściwości przeciwzapalne. Ponadto w przypadku kataru i zatkanego nosa zmniejszają obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych, dzięki czemu mogą Państwo ponownie swobodnie oddychać. AspirinComplex jest granulatem rozpuszczającym się w wodzie, dzięki czemu szybko rozwija swoje działanie – w ten sposób można szybko opanować nieprzyjemne objawy przeziębienia. Dla wszystkich, którzy mimo przeziębienia chcą ponownie aktywnie funkcjonować prywatnie lub zawodowo.

Phytohustil® syrop przeciwkaszlowy – roślinna natychmiastowa pomoc w przypadku kaszlu drażniącego

Roślinny Phytohustil® syrop przeciwkaszlowy dzięki sile korzenia prawoślazu lekarskiego działa natychmiastowo i silnie w przypadku suchego kaszlu drażniącego. Lek jest bardzo dobrze tolerowany i przeznaczony dla dzieci od 1. roku życia.  

Wszystko, co ważne na temat syropu Phytohustil® przeciwkaszlowego

Czy cierpią Państwo z powodu suchych, bolesnych napadów kaszlu? Szczególnie podczas spotkania w biurze lub wizyty w kinie może to być bardzo męczące i nieprzyjemne. Phytohustil® syrop przeciwkaszlowy jest odpowiednim rozwiązaniem: natychmiast łagodzi dolegliwości i uspokaja kaszel drażniący, ponieważ substancje śluzowe korzenia prawoślazu lekarskiego tworzą ochronną warstwę na uszkodzonych błonach śluzowych. Substancja czynna prawoślazu wykazuje ponadto właściwości przeciwzapalne i regenerujące, dzięki czemu roślinna natychmiastowa pomoc wspiera gojenie uszkodzonych błon śluzowych.

Bezsenne noce są męczące zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, szczególnie podczas choroby. Sen jest ważny dla powrotu do zdrowia – to kolejny powód, aby przeciwdziałać kaszlowi drażniącemu. Phytohustil® syrop przeciwkaszlowy łagodzi napady kaszlu nie tylko u Państwa, lecz także u małych pacjentów od 1. roku życia, pomagając w ten sposób odzyskać cenny sen.

Ponadto ten wyłącznie roślinny lek przeciwkaszlowy

  • jest odpowiedni dla osób stosujących dietę wegańską oraz
  • nie zawiera laktozy ani glutenu.


Substancje czynne syropu Phytohustil® przeciwkaszlowego

Oto cechy składników korzenia prawoślazu lekarskiego:

  • Działanie występuje natychmiast.
  • Tworzą one kojącą warstwę ochronną na błonie śluzowej jamy ustnej i gardła.
  • Nie wywołują ośrodkowych działań niepożądanych, takich jak zmęczenie lub trudności z koncentracją.


Kolejna zaleta: w przeciwieństwie do preparatów wytwarzanych chemicznie składniki korzenia prawoślazu lekarskiego (ekstrakt płynny) zawarte w syropie Phytohustil® działają bezpośrednio na błonę śluzową, bez konieczności przechodzenia przez krew i mózg. Dzięki temu początek działania następuje nawet o 20 minut szybciej.

Więcej informacji na temat szczegółów i możliwych działań niepożądanych znajduje się w ulotce dołączonej do opakowania syropu Phytohustil® przeciwkaszlowego.

Czy cierpią Państwo z powodu bolesnego kaszlu drażniącego? Optymalne rozwiązanie stanowią Phytohustil® pastylki przeciwkaszlowe. Sprawdzone lecznicze właściwości korzenia prawoślazu lekarskiego w postaci pastylek doskonale nadają się do stosowania w nocy lub w podróży i szybko uwalniają od napadów suchego kaszlu.

Wszystko, co ważne na temat pastylek Phytohustil® przeciwkaszlowych

Zbliża się kolejny weekendowy wyjazd lub kolejne spotkanie biznesowe, a Państwo są nękani przez uciążliwe napady kaszlu? Potrzebne jest szybkie rozwiązanie. Phytohustil® pastylki przeciwkaszlowe zapewniają roślinną natychmiastową pomoc w przypadku kaszlu drażniącego. Zalety pastylek przedstawiono poniżej:

  • roślinna pomoc dzięki leczniczej sile prawoślazu
  • optymalne do stosowania w podróży
  • odpowiednie dla dzieci od 6. roku życia
  • wegetariańskie i niezawierające laktozy ani glutenu
  • bez cukru, alkoholu i środków konserwujących
  • smak Cassis (czarnej porzeczki)


Dzięki praktycznej postaci w odłączanych blistrach (po pięć pastylek) nadają się do każdej kieszeni i torebki, dlatego są idealne do stosowania w podróży. Zawarty suchy ekstrakt z korzenia prawoślazu lekarskiego tworzy ochronną warstwę na podrażnionej błonie śluzowej jamy ustnej i gardła oraz natychmiast łagodzi kaszel drażniący. Ponadto substancje czynne prawoślazu wyróżniają się działaniem:

  • wspomagającym regenerację oraz
  • przeciwzapalnym

, dzięki czemu wspierają gojenie błon śluzowych. Phytohustil® pastylki przeciwkaszlowe działają natychmiastowo, roślinnie i silnie, a także są odpowiednie dla dzieci od 6. roku życia. Dzięki przyjemnemu smakowi Cassis (czarnej porzeczki) można łatwo zachęcić dzieci do przyjęcia leku przeciwkaszlowego. Należy przy tym przestrzegać następujących zaleceń dotyczących dawkowania:

  • Dzieci od 6 do 12 lat: 3 razy dziennie po jednej pastylce
  • Dzieci od 12 lat i dorośli: w razie potrzeby, maksymalnie dziesięć tabletek do ssania na dobę


Roślinne pastylki do ssania są ponadto bardzo dobrze tolerowane. Mogą je bez obaw stosować również osoby, które zdecydowały się na wegetariański styl życia. Ponieważ dzieci w wieku poniżej 6 lat mogłyby połknąć pastylki, w tym przypadku należy zastosować Phytohustil® syrop przeciwkaszlowy. Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż tydzień, nasilają się lub wystąpią dodatkowe dolegliwości, takie jak gorączka, należy skonsultować się z lekarzem. W przypadku przyjęcia zbyt dużej ilości pastylek następnym razem należy kontynuować stosowanie zgodnie z opisem. W przypadku pominięcia przyjęcia pastylki do ssania należy nadal przestrzegać instrukcji dawkowania lub zaleceń lekarza.

Substancje czynne pastylek Phytohustil® przeciwkaszlowych

Czy chcą Państwo bez dolegliwości i napadów kaszlu sprostać codziennym obowiązkom? Można to osiągnąć za pomocą pastylek Phytohustil® przeciwkaszlowych. Roślinna natychmiastowa pomoc w przypadku kaszlu drażniącego łagodzi objawy dzięki substancjom śluzowym korzenia prawoślazu lekarskiego (ekstrakt suchy) i wspiera gojenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

Ponadto nie występują ośrodkowe działania niepożądane, takie jak zmęczenie lub trudności z koncentracją. Szybki początek działania jest osiągany dzięki bezpośredniemu, miejscowemu utworzeniu warstwy ochronnej na błonie śluzowej. W przeciwieństwie do preparatów wytwarzanych chemicznie, których składniki muszą najpierw przedostać się przez krew i mózg, w ten sposób uzyskuje się początek działania nawet o 20 minut szybszy.

Ulotka dołączona do opakowania pastylek Phytohustil® przeciwkaszlowych zawiera dalsze informacje dotyczące sposobu działania i możliwych działań niepożądanych.

Efekt działania

ASPIRIN COMPLEX zawiera dwie substancje czynne:
Pierwszą z nich jest kwas acetylosalicylowy (ASS), który wykazuje właściwości przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Kwas acetylosalicylowy działa na określone wytwarzane przez organizm substancje przekaźnikowe, tak zwane prostaglandyny, które odpowiadają za zwiększoną wrażliwość receptorów bólowych w organizmie. Substancja czynna ASS hamuje powstawanie prostaglandyn, co zmniejsza wrażliwość receptorów bólowych – w ten sposób łagodzone są ból i reakcje zapalne.

Drugą substancją czynną zawartą w Aspirin Complex jest pseudoefedryna, która podczas przeziębienia udrażnia zatkany nos i zatoki przynosowe w przypadku kataru. Pseudoefedryna wykazuje właściwości zwężające naczynia krwionośne, co z kolei powoduje zmniejszenie obrzęku błony śluzowej nosa – umożliwia swobodne oddychanie.

Podsumowanie: Połączenie substancji czynnych – kwasu acetylosalicylowego i pseudoefedryny – szybko uwalnia podczas przeziębienia od kataru z bólem i gorączką.

Skład

1 saszetka ASPIRIN COMPLEX (wielkość opakowania: 20 szt.) zawiera:

  • 500 mg kwasu acetylosalicylowego (ASS)
  • 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny

Pozostałe składniki/substancje pomocnicze: bezwodny kwas cytrynowy, hypromeloza, Sucrose, sacharyna, aromat pomarańczowy (z alkoholem benzylowym, Alpha-Tocopherol, Maltodextrin i skrobią modyfikowaną)

Phytohustil syrop przeciwkaszlowy w przypadku kaszlu drażniącego (wielkość opakowania: 150 ml) zawiera:
2.33 g ekstraktu z korzenia prawoślazu lekarskiego
Etanol substancja pomocnicza (+)
Sacharoza substancja pomocnicza (+)
Methyl 4-hydroxybenzoat substancja pomocnicza (+)
Propyl 4-hydroxybenzoat substancja pomocnicza (+)
0.4 BE całkowita ilość węglowodanów substancja pomocnicza (+)

1 pastylka Phytohustil pastylek przeciwkaszlowych zawiera:

160 mg suchego ekstraktu z korzenia prawoślazu lekarskiego, (3-9:1); rozpuszczalnik ekstrakcyjny: woda

pozostałe składniki: guma arabska, wosk bielony, woda oczyszczona, triglicerydy średniołańcuchowe, roztwór maltitolu, aromat czarnej porzeczki, roztwór sorbitolu 70 % (niekrystalizujący), kwas cytrynowy.

Środki ostrożności

ASPIRIN COMPLEX (wielkość opakowania: 20 szt.):
Leku nie wolno przyjmować w określonych okolicznościach, na przykład w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którąkolwiek z zawartych substancji czynnych. Informacje o innych przypadkach, w których nie wolno stosować ASPIRIN COMPLEX saszetek z granulatem (wielkość opakowania: 20 szt.), znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania. Jak w przypadku wszystkich leków, w pewnych okolicznościach mogą wystąpić działania niepożądane – także podczas przyjmowania ASPIRIN COMPLEX saszetek z granulatem (wielkość opakowania: 20 szt.). Informacje o możliwych działaniach niepożądanych i częstości ich występowania znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania

Phytohustil syrop przeciwkaszlowy w przypadku kaszlu drażniącego (wielkość opakowania: 150 ml):
W przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którąkolwiek z wyżej wymienionych substancji, w szczególności na korzeń prawoślazu lekarskiego, Methyl-4-hydroxybenzoat i Propyl-4-hydroxybenzoat, a także podczas ciąży i karmienia piersią, nie należy stosować tego produktu.
W przypadku nietolerancji cukrów przed zastosowaniem tego produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Phytohustil pastylki przeciwkaszlowe (wielkość opakowania: 20 szt.):
W przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którąkolwiek z wyżej wymienionych substancji nie należy stosować tego produktu.

Sposób użycia

Zalecenia dotyczące stosowania ASPIRIN COMPLEX saszetek z granulatem (wielkość opakowania: 20 szt.):

ASPIRIN COMPLEX saszetki z granulatem (wielkość opakowania: 20 szt.) to granulat, który przed przyjęciem należy rozpuścić w wodzie. Zawartość jednej lub dwóch saszetek należy wsypać do szklanki wody i dobrze wymieszać. Następnie należy szybko wypić zawartość szklanki.

Zalecana dawka dla dorosłych i młodzieży (od 16 lat) wynosi:

  • Dawka jednorazowa: 1 – 2 saszetki
  • Maksymalna dawka dobowa: do 6 saszetek

W przypadku bardziej nasilonych dolegliwości zaleca się przyjęcie dwóch saszetek. Po ustąpieniu dolegliwości dawkę można zmniejszyć do jednej saszetki. W razie potrzeby dawkę jednorazową można powtarzać w odstępach 4-8 godzin.

Dalsze informacje dotyczące stosowania Aspirin Complex znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania.

Zalecenia dotyczące stosowania syropu Phytohustil® przeciwkaszlowego:

Stosowanie roślinnej natychmiastowej pomocy jest proste: do prawidłowego dawkowania syropu potrzebna jest jedynie dołączona miarka. Czy cierpią Państwo z powodu kaszlu drażniącego? W takim przypadku można zastosować roślinny Phytohustil® syrop przeciwkaszlowy. Ważne są następujące informacje:

  • 4 razy dziennie po 3 mililitry dla dzieci od 1 do 3 lat
  • 4 razy dziennie po 4 mililitry dla dzieci od 3 do 6 lat
  • 5 razy dziennie po 5 mililitrów dla dzieci od 6 do 12 lat
  • 3 do 6 razy dziennie po 10 mililitrów dla dzieci od 12 lat i dorosłych


Aby przyjemnie smakujący lek przeciwkaszlowy mógł optymalnie zadziałać, przed połknięciem należy przez pewien czas pozostawić syrop w jamie ustnej i gardle. Ponadto zaleca się, aby przez 30 minut po przyjęciu syropu Phytohustil® przeciwkaszlowego nic nie jeść ani nie pić, aby mogła utworzyć się optymalna warstwa ochronna. Całkowity czas stosowania zasadniczo nie jest ograniczony. Jeśli jednak kaszel drażniący nie ulega poprawie lub wystąpią dodatkowe objawy, takie jak gorączka, zaleca się konsultację z lekarzem. Po otwarciu butelki syrop zachowuje trwałość przez trzy miesiące.

Chcą Państwo wyposażyć apteczkę podróżną w ten syrop? To żaden problem, ponieważ solidna butelka i mocne zamknięcie zakręcane sprawiają, że produkt nadaje się do bagażu podróżnego. Alternatywą są Phytohustil® pastylki przeciwkaszlowe, których rozmiar jest optymalny do każdej kieszeni i torebki.

Zalecenia dotyczące stosowania pastylek Phytohustil przeciwkaszlowych (wielkość opakowania: 20 szt.):

Zwykła dawka pastylek Phytohustil przeciwkaszlowych (wielkość opakowania: 20 szt.) wynosi:
Dorośli i młodzież od 12 lat: kilka razy dziennie w razie potrzeby 1 pastylka, jednak nie więcej niż 10 pastylek na dobę.
Dzieci od 6 do 12 lat przyjmują 1 pastylkę 3 razy dziennie w razie potrzeby.
Pastylki Phytohustil przeciwkaszlowe (wielkość opakowania: 20 szt.) należy powoli rozpuszczać w jamie ustnej.
Nie zaleca się stosowania u dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Dodatkowe informacje

Pacjenci z cukrzycą powinni pamiętać, że Aspirin Complex zawiera Sucrose (2 g w jednej saszetce). Dalsze informacje, na przykład dotyczące stosowania podczas ciąży i karmienia piersią, znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania.

Aspirin® Complex
Substancje czynne: kwas acetylosalicylowy, chlorowodorek pseudoefedryny
Wskazania: Do objawowego leczenia obrzęku błony śluzowej nosa i zatok przynosowych w przebiegu kataru (zapalenia błony śluzowej nosa i zatok przynosowych) z bólem i gorączką w przebiegu przeziębienia lub infekcji grypopodobnej.
Uwagi: Zawiera Sucrose (cukier) i alkohol benzylowy. Należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania.
Nie należy przyjmować tego leku bez porady lekarza dłużej niż 3 dni!
Informacje dotyczące ryzyka i działań niepożądanych znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania. W razie pytań należy zwrócić się do lekarki, lekarza lub farmaceuty.
Bayer Vital GmbH, 51368 Leverkusen, Niemcy. Stan na 09/2020

Phytohustil® syrop przeciwkaszlowy 4,69 g/10 ml. Substancja czynna: wyciąg z korzenia prawoślazu lekarskiego. Roślinny lek stosowany w chorobach układu oddechowego związanych z przeziębieniem. U dorosłych, młodzieży i dzieci od 1. roku życia w przypadku podrażnienia błon śluzowych jamy ustnej i gardła oraz związanego z nim suchego kaszlu drażniącego. W przypadku dolegliwości utrzymujących się dłużej niż 1 tydzień lub nawracających okresowo, a także w przypadku gorączki, należy skonsultować się z lekarzem.  Zawiera 1,1% obj. alkoholu, Methyl-4-hydroxybenzoat, Propyl-4-hydroxybenzoat i Sucrose. Należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Stan na: 01/2021. Bayer Vital GmbH, Kaiser-Wilhelm-Allee 70, 51373 Leverkusen, Niemcy.
Informacje dotyczące ryzyka i działań niepożądanych znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania. W razie pytań należy zwrócić się do lekarki, lekarza lub farmaceuty.

Phytohustil® pastylki przeciwkaszlowe. Substancja czynna: suchy ekstrakt z korzenia prawoślazu lekarskiego. Tradycyjny roślinny produkt leczniczy stosowany w celu łagodzenia podrażnień błon śluzowych jamy ustnej i gardła oraz związanego z nimi suchego kaszlu drażniącego. Zarejestrowany wyłącznie na podstawie długotrwałego stosowania w tym wskazaniu. W przypadku utrzymywania się objawów choroby lub wystąpienia działań niepożądanych innych niż wymienione w ulotce dołączonej do opakowania użytkownik powinien skonsultować się z lekarzem lub inną wykwalifikowaną osobą wykonującą zawód medyczny. Zawiera Maltitol/Isomaltitol/roztwór maltitolu i sorbitol. Należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. Stan na: 09/2021. Bayer Vital GmbH, Kaiser-Wilhelm-Allee 70, 51373 Leverkusen, Niemcy.
Informacje dotyczące ryzyka i działań niepożądanych znajdują się w ulotce dołączonej do opakowania. W razie pytań należy zwrócić się do lekarki, lekarza lub farmaceuty.


Zestaw na przeziębienie: Aspirin Complex, Phytohustil syrop przeciwkaszlowy, pastylki możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

Producent:  Bayer Vital GmbH, Kaiser-Wilhelm-Allee Gebäude K 56

Zestaw na przeziębienie: Aspirin Complex, Phytohustil syrop prze (1 szt.): opinie

4.8
6
5 ★
5
4 ★
1
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
0

Oceń

Aby móc oceniać produkty, zaloguj się na swoje konto klienta.

Opinie o produktach są ważniejsze niż kiedykolwiek — pomagają Ci znaleźć odpowiedni dla Ciebie produkt. Dlatego zarówno naszym kupującym, jak i wszystkim posiadaczom konta klienta oferujemy możliwość dzielenia się swoimi osobistymi doświadczeniami z produktami. Zakup produktu nie jest warunkiem wystawienia opinii. Uwzględniane są wyłącznie opinie dotyczące danego produktu.

Allan K.

2
7
artur s.

Łatwość zamówienia online.
Szybka wysyłka. Towar świetnie zapakowany.
Dziękuję

0
0
Piotr B.

0
0
EDYTA Z.

Daje ulgę przy oddychaniu. Podnosi samopoczucie. polecam.

0
0
Malgorzata S.

Doskonała przy zatokach i silnych bólach głowy przy przeziębieniu.
Potrzebna gdy jesteś trochę przeziębiony i musisz iść do pracy.

9
22
✓ Klient zweryfikowany

7
17
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Artelac krople do oczu 3x10ml zł 64,09 (CP*: zł 2136,33/1 l)

Zestaw na przeziębienie: Aspirin Complex, Phytohustil syrop prze 1 szt. od Bayer Vital GmbH PZN 08100178
Dobra
cena
Artelac krople do oczu 3x10ml 3X10 ml od Dr. Gerhard Mann PZN 04348208
30%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 198 ,28 *

W sumie oszczędzasz: zł 28,77

Zestaw na przeziębienie: Aspirin Complex, Phytohustil syrop prze 1 szt. od Bayer Vital GmbH PZN 08100178
Zestaw na przeziębienie: Aspirin Complex, Phytohustil syrop prze (1 szt.)
dostępny

zł 134,19*
×
Zbieraj apoPunkty za każde zamówienie i odbieraj rabaty. Zaloguj się lub utwórz konto. Więcej informacji tutaj.
×

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

{* Filter characteristic icons (Eigenschaften) *} {* Pflanzlich (herbal/leaf) *} {* Homöopathisch (homeopathic bottle with globules) *} {* Monopräparat (single ingredient - two pills/circles) *} {* Lightbulb icon for tips/hints *} {* Thumb up icon for helpful reviews *} {* Thumb down icon for not helpful reviews *} {* Barcode icon for PZN display *} {* Euro sign icon for base price display *} {* Copyright icon for brand display *} {* Industry/factory icon for manufacturer display *} {* Pills icon for dosage form display (alternate version) *} {* File PDF icon for download links *} {* Paw icon *} {* Exclamation icon *} {* Bug icon *} {* Snowflake icon *} {* Replacement product banner icon *} {* Health insurance / savings card icon (subscription benefits) *} {* Cycle / refresh arrows icon (subscription delivery interval) *}