Zestaw Lefax (2 szt.)

(1)
Nr art.: 08130079

Oryginalny produkt Bayer Vital GmbH

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 55,89*
Do listy zakupów
Tylko do wyczerpania zapasów
zakupy w apo-discounter.pl
 • Granulat w saszetkach i tabletki do żucia z symetykonem.
 • Na silne wzdęcia.
 • Niwelują poczucie przejedzenia.
 • Łagodzą skurcze i bóle żołądka.
 • Przyjemny, śmietankowo-cytrynowy smak.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Sab Simplex krople zł 43,99 (CP*: zł 146.63/100 ml)

Zestaw Lefax zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Sab Simplex krople zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Cena obu produktów*:
zł 99,88 *

W sumie oszczędzasz: zł 0,00


Zawartość opakowania

 • 1x Lefax extra Lemon Fresh granulat (09013180)
 • 1x Lefax extra Kautabl. (02563836)

Zastosowanie

Zestaw Lefax (Opakowanie: 2 szt.) to skuteczna pomoc na schorzenia układu żołądkowo-jelitowego wywołane przez nadmiar gromadzących się gazów. Stosować w przypadku silnych wzdęć, poczucia przejedzenia, bólów i skurczy żołądka, jak również w przypadku poczucia nacisku w jamie brzusznej.
Zestaw Lefax (Opakowanie: 2 szt.) składa się z granulatu i tabletek do żucia. Granulat pozwoli w pełni uporać się z dolegliwościami spowodowanymi nadmiernym nagromadzeniem się gazów w układzie pokarmowym. Natomiast tabletki do żucia przydadzą się zwłaszcza w podróży i ogólnie poza domem - gdy doraźna pomoc na dolegliwości żołądkowe staje warunkiem miło spędzonego wolnego czasu, a bądź możliwości załatwienia codziennych spraw. Zestaw Lefax (Opakowanie: 2 szt.) przydadzą się dorosłym i młodzieży powyżej 15. roku życia.
Zestaw Lefax (Opakowanie: 2 szt.) można stosować również w charakterze środka przygotowującego do badań obrazowych (rentgen, USG), dla zapobiegnięcia zniekształceniu obrazu przez gazy zgromadzone w układzie pokarmowym.

Efekt działania

Główny składnik produktu – symetykon – to substancja zapobiegająca spienianiu się soków trawiennych. Dzięki temu Zestaw Lefax (Opakowanie: 2 szt.) szybko i skutecznie niwelują wzdęcia, bóle i skurcze żołądka, oraz uczucia przejedzenia i nacisku na żołądek. Pomimo dużej zawartości symetykonu stosowanie produktu nie wiąże się z ryzykiem wchłonięcia składnika przez organizm, ponieważ symetykon działa wyłącznie na soki trawienne. Zestaw Lefax (Opakowanie: 2 szt.) rozszczelniają pęcherzyki gazu stanowiące efekt uboczny procesu trawienia i powodujące wzrost ciśnienia w jamie brzusznej. Ostatecznie gaz wydostaje się na zewnątrz organizmu, a wszystkie dolegliwości ustępują.

Skład

Lefax extra Lemon Fresh Granulat, saszetki 125 mg (16 szt.):

 • Substancja działająca: 125 mg symetykonu.
 • Substancje wspomagające: aromat cytrynowy, kwas jabłkowy, aromat śmietankowy, sorbitol, talk.

Lefax extra, tabletki do żucia 105 mg (50 szt.):

 • Substancja działająca: 105 mg symetykonu.
 • Substancje wspomagające: olej z gorzkiego kopru, celuloza mikrokrystaliczna, 500 mg glukozy, 0,07 BE węglowodanów, distearat glycerolu, hyeteloza, olej z kminku, olej z mięty pieprzowej, 400 mg sacharozy.

Środki ostrożności

Odradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Brak przeciwwskazań dla stosowania produktu w czasie ciąży lub karmienia piersią. W takich sytuacjach zaleca się jednak konsultację z lekarzem.
Nie stosować u dzieci i młodzieży poniżej 15. roku życia.

Sposób użycia

Lefax extra Lemon Fresh Granulat, saszetki 125 mg (16 szt.):

 • Maksymalna dzienna dawka leku wynosi 4 saszetki. Przyjmować przed posiłkiem, lub po posiłku, wsypując granulat bezpośrednio do jamy ustnej i pozwalając mu rozpuścić się pod wpływem śliny.
 • Przygotowanie do badań diagnostycznych (rentgenowskich lub USG): 1 lub 2 saszetki na dzień przed wykonaniem badania, oraz 1 w dniu badania.
 • Nie należy przekraczać liczby 30 dni codziennego stosowania. Po upłynięciu tego czasu ponowne stosowanie leku dopuszczalne jest tylko po dłuższej przerwie.

Lefax extra, tabletki do żucia 105 mg (50 szt.):

 • Żuć po 1-2 tabletki, 1-4 x dziennie.
 • Przygotowanie do badań diagnostycznych (rentgenowskich lub USG): 3-4 tabletki na dzień przed wykonaniem badania, oraz 1 w dniu badania.


Dodatkowe informacje

Produkty z zestawu można nabyć również osobno. Prosimy szukać ich w ofercie naszego sklepu pod następującymi numerami artykułów:

 • Lefax extra tabletki do żucia (50 szt.): 2563836.
 • Lefax extra Lemon Fresh Granulat (16 szt.): 9013180.

Producent: Bayer Vital GmbH, Kaiser-Wilhelm Allee Gebäude K, 51368 Leverkusen

Zestaw Lefax zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Zestaw Lefax (2 szt.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 55,89*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności