Woda termalna Avene

Woda termalna Avene - Stworzona specjalnie dla skóry wrażliwej ...więcej na temat "Woda termalna Avene" ...
0 Wyniki |
Filtr
Sortuj według:  
Please wait Filtr został załadowany

Woda termalna Avene to woda otrzymywana tylko z naturalnych źródeł idealnie nadająca się do pielęgnacji skóry wrażliwej. Woda ma właściwości kojące a także przeciwdziała wolnym rodnikom.

Woda termalna Avène jest bakteriologicznie czysta. Jest jedyną wodą termalną konfekcjonowaną bezpośrednio u źródła, w bloku sterylnym, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, gdzie stosuje się najnowocześniejsze technologie stosowane również przy produkcji leków.

Doskonale pielęgnuje skórę wrażliwą i delikatną. Koi i łagodzi podrażnienia, sprawia, że skóra odzyskuje uczucie komfortu. Zmniejsza obrzęki i wzmacnia naturalną odporność skóry. Przyjemnie odświeża i nawilża. Niezmienny i unikalny skład wody termalnej Avène sprawia, że ma ona właściwości kojące i przeciwdziałające podrażnieniom. Właściwości te zostały udowodnione w licznych badaniach naukowych. Avene Woda termalna w sprayu (Opakowanie: 300 ml) to skuteczna substancja czynna, którą stosuje się z powodzeniem w Uzdrowisku Dermatologicznym Avène w leczeniu chorób skóry. Skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi.

0