Weleda Ciąża i poród

Sortuj & filtruj
 • Widok
 • Sortuj według

  zresetuj

 • Opakowanie

  zresetuj

 • Oceny

  zresetuj

  • średnia ocena

 • Cena

  zresetuj

2 Wyniki
Weleda dla kobiet w ciąży z apo-discounter.pl   ...więcej na temat "Weleda Ciąża i poród" ...
BESTSELLER
zł 56,03*
zł 51,99*
PZN 01830531 (CP*: zł 1039,80/1 l)
 • Poprawia elastyczność oraz wzmacnia ukrwienie
 • Zmniejsza ryzyko pęknięcia lub konieczność nacięcia krocza podczas porodu
 • Opracowany z myślą o wrażliwych okolicach intymnych kobiet w ciąży
 • Olejek migdałowy, olej z kiełków pszenic
dostępny
×
dostępny

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 209
zł 8,44*
zł 8,79*
PZN 01830560 (CP*: zł 879,00/1 l)
 • Tylko oryginalne produkty
 • Dobra cena
dostępny
×
dostępny

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 209

Ciąża to dla wielu kobiet najpiękniejszy okres w życiu. Jest to także czas burzliwych przemian w organizmie, gdy całe ciało przygotowuje się do ogromnego wysiłku związanego z porodem. Dynamiczne zmiany w gospodarce hormonalnej przyczyniają się do powiększenia piersi, niewielkiej produkcji mleka, poluzowania więzadeł, czy poszerzenia obwodu bioder. Wszystkie te czynniki mają pomóc ciężarnej podczas rodzenia dziecka. Niestety, niektóre ciążowe objawy nie są pożądane. Panie pragną ustrzec się rozstępów, cellulitu, czy pękających naczynek. Z pomocą przychodzą wówczas kosmetyki dla kobiet w ciąży marki Weleda, które stosowane regularnie potrafią zdziałać cuda. Do produkcji preapratów Weleda używane są jedynie naturalne i w pełni bezpieczne składniki więc kobiety mają pewność, że nie szkodzą maluszkowi. W ofercie znajdą Państwo również herbatki dla kobiet karmiących czy olejki do masażu miejsc intymnych - wszystko, co poptrzebne dla kobiet w ciąży oraz karmiących.

Kosmetyki dla kobiet w ciąży na rozstępy

Rozstępy są najbardziej znienawidzonym skutkiem ciążowej metamorfozy. Na szczęście odpowiednia pielęgnacja i dobrze dobrane kosmetyki dla kobiet w ciąży skutecznie zapobiega ich pojawieniu się. Łatwiej bowiem im przeciwdziałać niż likwidować. Znakomicie sprawdza się w tym celu oliwka dla dzieci oraz różnorodne olejki. Najefektywniej działa jednak połączenie różnych ich rodzajów. Olej migdałowy wykazuje właściwości zmiękczające i wzmacniające naskórek. Wspaniale nawilża i regeneruje skórę oraz sprawia, że staje się ona bardziej elastyczna. Warto również zwrócić uwagę na olej jojoba zawierający dużą ilość witaminy E i łatwo przenikający poprzez naskórek.

Wiele kobiet przeraża perspektywa bólu związanego z porodem oraz ryzyko nacięcia krocza, które w wielu szpitalach jest zabiegiem rutynowym. Nacięcie to jest powodem dużego dyskomfortu w trakcie połogu. Panie skarżą się, że trudno jest im chodzić, a nawet siedzieć. Właściwa pielęgnacja miejsc intymnych potrafi uchronić przed zabiegiem. Warto wypróbować specjalny olejek do masażu miejsc intymnych. Firma Weleda proponuje specyfik, który zawiera sprawdzone składniki, takie jak: olej migdałowy, olej ze skiełkowanych ziaren pszenicy oraz olejki eteryczne. Regularny masaż miejsc intymnych uelastycznia je i skutecznie przygotowuje do przejścia dziecka przez kanał rodny.

Odpowiednie przygotowanie do porodu sprawi, że wydarzenie to będzie radosne i satysfakcjonujące. Warto więc zacząć starania jak najwcześniej, aby ciało i umysł zaadaptowały się do nowej sytuacji.

0