Vitasprint B12 ampułki do picia (10 szt.)

(5)
Nr art.: 01843551

Oryginalny produkt Pfizer Consumer Healthcare Gmb
Cena podstawowa: zł 120.55/100 ml
Marka: vitasprint

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 84,39*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
 • Witamina B12 w płynie
 • Wzmacnia układ nerwowy
 • Przy przemęczniu psychicznym i fizycznym
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Vitasprint B12 ampułki zł 220,59

Vitasprint B12 ampułki do picia zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Vitasprint B12 ampułki  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Cena obu produktów*:
zł 304,98 *

W sumie oszczędzasz: zł 0,00


Zastosowanie

Vitasprint B12 ampułki do picia (Opakowanie: 10 szt.) są przeznaczone do zastosowania w celu wzmocnienia i poprawienia ogólnej kondycji organizmu.

W przypadku wzrastających wymagań sprawnościowych organizmu lub też przy obniżonej sprawności i problemach z koncentracją niezbędna jest odpowiednia podaż składników odżywczych, które umożliwią utrzymanie go w prawidłowej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej. Częstymi skutkami trwającego przeciążenia organizmu są neurologiczne stany wycieńczenia, rozbicie psychiczne, obniżona koncentracja, uwarunkowane neurologicznie osłabienie koncentracji (hipermotoryka), zapominanie i szybkie zmęczenie po fizycznej lub umysłowej pracy. Kilkutygodniowa kuracja regenerująca przy zastosowaniu ampułek Vitasprint B12 może przyczynić się do odbudowania sprawności zarówno psychicznej jak i fizycznej organizmu.

Efekt działania

Zawarta w ampułkach fosfoseryna odgrywa bardzo ważną funkcję podczas tworzenia i dla prawidłowego funkcjonowania komórek nerwów i mięśni, jak również białek. Glutamina jest istotna dla prawidłowego przewodnictwa mózgu - a co za tym idzie odpowiada za koncentrację i pamięć. Witamina B12 jest niezbędna do tworzenia krwi, przy metabolizmie energii i białek oraz dla wzrostu i rozwoju komórek organizmu. Ponadto, odgrywa również bardzo ważną funkcję przy rozwoju komórek nerwowych.

Skład

 • 60 mg glutaminy
 • 40 mg DL-O-Phosphoserin
 • 0.5 mg cyjanokobalaminy (witamina B12)
 • mannitol, środek pomocniczy
 • wodorotlenek sodu, środek pomocniczy
 • 2.5 g sorbitolu 70, środek pomocniczy
 • woda oczyszczona, środek pomocniczy
 • Methyl 4-hydroxybenzoat, sól sodowa, środek pomocniczy
 • aromat malinowy, środek pomocniczy

Środki ostrożności

Przy nadwrażliwości lub reakcji alergicznej na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany.
Stosowanie u dzieci poniżej 12. roku życia może nastąpić wyłącznie po konsultacji z lekarzem i po wykluczeniu objawów niedoborów witaminowych, których nie można usunąć w procesie normalnego odżywiania.
Ampułki Vitasprint B12 nie powinny być stosowane podczas ciąży i w okresie karmienia piersią. Do tej pory nie przeprowadzano testów wek na teratogenezę oraz mutagenność.

Sposób użycia

Jeżeli nie zalecono inaczej, dorośli oraz dzieci powyżej 12. roku życia powinni stosować jedną buteleczkę roztworu raz dziennie, nierozcieńczoną lub rozcieńczoną połową szklanki wody.

Zaleca się przyjmować rano, na pusty żołądek. Zażywać w okresie kilku/kilkunastu tygodni - już około 4-6 tygodni regularnego stosowania przynosi pozytywne rezultaty.

Produkt nie zawiera alkoholu, słodzony 2,5g sorbitolu - odpowiedni dla diabetyków (1 ampułka odpowiada około 0,1BE).

Ciąża

W czasie ciąży oraz karmienia piersią lek należy stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Dodatkowe informacje

1 ampułka zawiera witaminę B12 oraz fosfonoserynę w rozpuszczonej formie (w buteleczce) oraz glutaminę w proszku, która znajduje się w czerwonej nakrętce produktu. Przed spożyciem należy pamiętać o wciśnięciu nakrętki - tak aby proszek wsypał się do roztworu - i dokładnym wymieszaniu produktu (prawidłowe otwarcie opakowania jest zilustrowane w załączonej do opakowania produktu instrukcji).

Główne wskazania - podczas rekonwalescencji, dla aktywnych sportowców, studentów, osób starszych, podczas wymagającej pracy oraz przy zaburzeniach funkcjonowania mózgu.

UWAGA: Przy pojawieniu się objawów takich jak bladość skóry, podrażnienie błon śluzowych, zawroty głowy czy uczucie zmęczenia, należy skonsultować się z lekarzem, gdyż mogą one zwiastować początek rozwoju procesu chorobotwórczego.

Producent: Pfizer Consumer Healthcare Gmb, Linkstr. 10, 10785 Berlin

Vitasprint B12 ampułki do picia zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Vitasprint B12 ampułki do picia (10 szt.)
dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 84,39*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności