Strophanthus Hevert krople (100 ml)

(18)
Nr art.: 02767585

Oryginalny produkt Hevert Arzneimittel GmbH & Co.
Cena podstawowa: zł 94.99/100 ml

homeopatyczny
Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 143,83*
zł 94,99*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
homeopatyczny
  • Na dolegliwości układu krążenia
  • Leczenie chorób serca
  • Lek homeopatyczny
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Wala Euphrasia Krople do oczu ze świetlikiem zł 71,39 (CP*: zł 475.93/100 ml)

Strophanthus Hevert krople  zamów na apo-discounter.pl
33%
oszczędzasz
Wala Euphrasia Krople do oczu ze świetlikiem  zamów na apo-discounter.pl
17%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 166,38 *

W sumie oszczędzasz: zł 63,56


Zastosowanie

Strophanthus Hevert krople (Opakowanie: 100 ml) to homeopatyczny lek zwalczający dolegliwości układu sercowo-naczyniowego. W zależności od rodzaju i stopnia dolegliwości, może stanowić lek samodzielny lub wspomagający terapię.
Strophanthus Hevert krople (Opakowanie: 100 ml) stosuje się w leczeniu niewydolności serca, tachykardii, stenokardii, oraz stanów lękowych objawiających się poprzez nerwobóle w okolicach serca.

Efekt działania

Strophanthus Hevert krople (Opakowanie: 100 ml) regulują funkcjonowanie układu krążenia, utrzymując właściwą przepływowość krwi – a tym samym zapewniając odpowiedni dostęp do tlenu wszystkim organom i tkankom. Strophanthus Hevert krople (Opakowanie: 100 ml) dbają także o zaopatrzenie układu sercowo-naczyniowego w odpowiednią dla jego potrzeb ilość substancji energetycznych i mikroelementów. Odbywa się to poprzez optymalizację wewnętrznej gospodarki organizmu tymi składnikami.

Skład

100 ml Strophanthus D4 100 (hom./antr.), etanol.

Środki ostrożności

Odradza się stosowania w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości lub alergii na składnik leku.
Lek działa w oparciu o substancję, która podana w zbyt dużej dawce mogłaby spowodować objawy analogiczne względem zwalczanych. W przypadku nie ustąpienia lub pogorszenia się objawów na skutek stosowania leku należy zaprzestać kuracji i skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, lek należy stosować po konsultacji lekarskiej.

Ze względu na zawartość etanolu w leku, nie powinno się go podawać osobom cierpiącym na chorobę alkoholową i zaburzenia pracy wątroby.

Sposób użycia


O ile lekarz nie zalecił inaczej, dorośli: przyjmować 3 x dziennie, po 10-30 kropel. W ostrych przypadkach dopuszczalne jest przyjmowanie leku 6 x dziennie, po 40 kropel.

Dawkę rozcieńczyć w niewielkiej ilości ciepłej wody. Przed połknięciem roztwór potrzymać w ustach przez okres od 0,5 do 1 minuty. Umożliwi to wniknięcie składnika aktywnego do krwiobiegu za pośrednictwem błon śluzowych jamy ustnej.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.

Dodatkowe informacje


Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Producent: Hevert Arzneimittel GmbH & Co., In der Weiherwiese 1, 55569 Nussbaum

Strophanthus Hevert krople  zamów na apo-discounter.pl
33%
oszczędzasz
Strophanthus Hevert krople (100 ml)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 143,83*
zł 94,99*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności