Strona główna > Matka i dziecko > Przeziębienie u dziecka > Ratiopharm Paracetamol 250 mg w czopkach

Ratiopharm Paracetamol 250 mg w czopkach (10 szt.)

7 apoPunkty
dostępny,
wysyłka w 1-3 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 1-3 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 189
zł 6,39*
  • Preparat przeciwbólowy dla dzieci
  • Działa przeciwgorączkowo
  • Dla dzieci w wieku 2-8 lat (masa ciała 13-25 kg)
  • Substancja czynna: 250 mg paracetamolu
Nr art.: 03953597
Producent: ratiopharm GmbH
Postać: czopki dla niemowląt

Do ściągnięcia

Wydrukuj dane artykułu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także NasenDuo Kinder spray do nosa dla dzieci zł 17,29 (CP*: zł 172.90/100 ml)

Ratiopharm Paracetamol 250 mg w czopkach 10 szt. od ratiopharm GmbH PZN 03953597
Dobra
cena
NasenDuo Kinder spray do nosa dla dzieci 10 ml od ratiopharm GmbH PZN 12521566
27%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 23,68 *

W sumie oszczędzasz: zł 6,64

Ratiopharm Paracetamol 250 mg w czopkach 10 szt. od ratiopharm GmbH PZN 03953597
Dobra
cena
Ratiopharm Paracetamol 250 mg w czopkach (10 szt.)
dostępny,
wysyłka w 1-3 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 1-3 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 189
zł 6,39*
Zbieraj apoPunkty przy każdym zamówieniu i odbierz rabat. Zaloguj się do konta klienta lub je utwórz. Więcej informacji tutaj.

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 1-3 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

0