Strona główna > Kosmetyki i pielęgnacja > Higiena jamy ustnej > Klej do protez > Protefix poduszki mocujące dolną protezę zębową

Protefix poduszki mocujące dolną protezę zębową (30 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 01599588

Oryginalny produkt Queisser Pharma GmbH & Co. KG
Marka: Protefix

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 18,39*
zł 17,39*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Mocne i pewne unieruchomienie dolnej protezy zębowej
  • Niezwykle pomocne w przypadku osób ze zwyrodnieniami żuchwy
  • Ochrona dziąseł przez urazami mechanicznymi dziąseł powodowanymi przez protezy
  • Łatwe w użyciu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Blend A Dent Super Haftcreme klej do protez extra siła zł 17,39 (CP*: zł 43.47/100 ml)

Protefix poduszki mocujące dolną protezę zębową  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Blend A Dent Super Haftcreme klej do protez extra siła  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Cena obu produktów*:
zł 34,78 *

W sumie oszczędzasz: zł 1,00


Zastosowanie

Protefix poduszki mocujące dolną protezę zębową (Opakowanie: 30 szt.) to produkt polecany osobom, których dolna proteza zębowa nie „uleżała” się jeszcze oraz wszystkim tym, którzy mają ciężkie zwyrodnienia żuchwy nie pozwalające na idealne dopasowanie do nich protezy przez protetyka (np. bardzo wąska lub silnie spłaszczona żuchwa). Zalecane są one osobom, w których wszelkie inne próby unieruchomienia protezy w pożądanym miejscu okazały się daremne.

Efekt działania

Protefix poduszki mocujące dolną protezę zębową (Opakowanie: 30 szt.) polecane są przez protetyków w specyficznym okresie przejściowym podczas prac na dopasowaniem dolnej szczęki do naturalnych krzywizn i kształtu żuchwy pacjenta. Poduszki wypełniają puste przestrzenie pomiędzy żuchwą, a protezą dając tym samym możliwość idealnego jej dopasowania. Samoprzylepne poduszki wykonane są z cienkiego, delikatnego materiału nasączonego alginianianem sodu, który już po krótkotrwałym kontakcie z wodą czy śliną zwiększa swoje właściwości klejące. Protefix poduszki mocujące dolną protezę zębową (Opakowanie: 30 szt.) zapewniają skuteczną ochronę przed podrażnieniami jamy ustnej oraz stanami zapalnymi w okresie, gdy dziąsła są szczególnie narażone na uszkodzenia przez nową protezę zębową.

Skład

Fleece made of sodium alginate, viscose fibre, polypropylene fibre.

Sposób użycia

Aplikacja Protefix poduszki mocujące dolną protezę zębową (Opakowanie: 30 szt.) nie jest skomplikowana, a efekt trzymający jest bardzo mocny. W celu uzyskania możliwie najlepszego rezultatu należy porównać rozmiar poduszki i protezy i w razie potrzeby przyciąć ją nożyczkami, aby zapewnić najlepsze dopasowanie. Zanurzyć poduszkę w letniej wodzie na ok. 10 sekund, po czym zostawić na chwilę by odciekła. Protezę zwilżyć, po czym umieścić na niej namoczoną wcześniej poduszkę. Docisnąć poduszkę do protezy i wyrównać jej powierzchnię palcem wskazującym wykonując ruchy w kierunku od środka do zewnątrz. Upewnić się, że powierzchnia poduszki jest całkowicie gładka i ściśle przylega do protezy.

Dodatkowe informacje

Przed zastosowaniem zaleca się zapoznanie z informacjami dołączonymi do opakowania. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie połykać. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu poza zasięgiem dzieci. W razie wystąpienia efektów niepożądanych stosowanie produktu przerwać i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Producent: Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg

Protefix poduszki mocujące dolną protezę zębową  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Protefix poduszki mocujące dolną protezę zębową (30 szt.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 18,39*
zł 17,39*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności