Persona monitor płodności (1 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 09760149

Oryginalny produkt Procter & Gamble GmbH
Marka: Persona

Wysyłka gratis
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 430,53*
zł 359,00*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
 • Określenie dni płodnych i niepłodnych w cyklu menstruacyjnym u kobiet
 • Bezpieczna i pewna metoda antykoncepcji
 • Monitor nie zawiera pasków testowych
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Persona testy płodności do obu typów monitorów zł 194,79

Persona monitor płodności zamów na apo-discounter.pl
16%
oszczędzasz
Persona testy płodności do obu typów monitorów zamów na apo-discounter.pl
18%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 553,79 *

W sumie oszczędzasz: zł 114,50


Zastosowanie

Persona monitor płodności (Opakowanie: 1 szt.) jest jedyną w swoim rodzaju metodą zapobiegania ciąży. Działa w harmonii z ciałem kobiety i rozpoznaje płodne dni podczas cyklu.
Przez większość dni w miesiącu istnieje minimalne prawdopodobieństwo zajścia w ciążę i nie potrzebujesz stosować środków antykoncepcyjnych. Poprzez monitorowanie zmian stężeń hormonów (LH i Estradiolu lub E3G) podczas trwania cyklu, Persona może powiedzieć, kiedy przypadają Twoje dni płodne, a zatem okres wysokiego ryzyka zajścia w ciąże ("dni czerwone") oraz dni, w których bez dodatkowej antykoncepcji możesz odbywać stosunek płciowy ("dni zielone").

 • Persona monitor płodności (Opakowanie: 1 szt.) jest urządzeniem proponującym nowoczesną metodę antykoncepcyjną dla kobiet, których okres trwania cyklu wynosi co najmniej 23 dni, ale nie dłużej niż 35 dni. Przed zastosowaniem, upewni się czy Persona monitor płodności (Opakowanie: 1 szt.) jest odpowiednia dla Ciebie.

Efekt działania

Żadna metoda antykoncepcyjna nie daje 100% zabezpieczenia przed ciążą.
Po przeprowadzeniu niezależnych prób badawczych stwierdzono, że Persona monitor płodności (Opakowanie: 1 szt.) ma 94% skuteczności, jeżeli stosuje się ją, zgodnie z zaleceniami, jako jedyną metodę antykoncepcyjną.

Testery gromadzą hormony z pierwszej porcji oddanego w danym dniu moczu i przetwarzają w informacje, które może odczytać Monitor.

Persona monitor płodności (Opakowanie: 1 szt.) odczytuje, przechowuje i wykorzystuje informacje uzyskane z Testerów oraz powiadamia Cię o tym, czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ("Czerwony" Dzień, sygnalizowany czerwonym światełkiem) lub czy możesz współżyć, nie stosując środków antykoncepcyjnych* ("Zielony" Dzień, sygnalizowany zielonym światełkiem).

 • "dni zielone" - dni w trakcie trwania cyklu, w których możesz współżyć bez stosowania dodatkowej antykoncepcji. W tym czasie monitor może wyświetlać dodatkowe informację, np. datę kiedy należy wykonać kolejny test.

 • "dni czerwone" - dni w trakcie trwania cyklu, w których istnieje wysokie ryzyko zajścia w ciąże. W tym czasie trwa bowiem owulacja, czyli uwolnienie komórki jajowej z jajnika. Jeżeli urządzenie pokazuje "dni czerwone", należy zrezygnować ze współżycia lub stosować dodatkową antykoncepcję.
  Dodatkowo monitor może wyświetlać również dodatkowe informację, np. datę kiedy należy wykonać kolejny test.

Skład

Persona monitor płodności (Opakowanie: 1 szt.) jest urządzeniem składającym się z ekranu dotykowego, umieszczonego w wygodnym, dyskretnym i modnym etui. W celu korzystania z urządzenia należy zaopatrzyć się w paski testowe oraz 2 baterię alkaliczna AA 1,5 V (w celu uniknięcia ryzyka utraty informacji zapisanym w urządzeniu, monitor wyłącza się automatycznie).

Środki ostrożności

Nie możesz używać Persony, jeżeli:

 • Twój cykl jest krótszy niż 23 dni;

 • Twój cykl jest dłuższy niż 35 dni;

 • masz objawy związane z przekwitaniem;

 • karmisz piersią;

 • stosujesz środki hormonalne, np.: antykoncepcję hormonalną, leki używane w leczeniu niepłodności, hormonalną terapię zastępczą;

 • stosujesz jakiekolwiek inne środki, które mogą mieć wpływ na Twój cykl;

 • przyjmujesz antybiotyki zawierające tetracykliny (w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, czy antybiotyki, które przyjmujesz zawierają tetracykliny, powinnaś skonsultować się ze swoim lekarzem);

 • cierpisz na zaburzenia czynności wątroby, nerek lub masz zespół policystycznych jajników;

Sposób użycia

Wykonanie testu za pomocą Persona monitor płodności (Opakowanie: 1 szt.)

 • test należy wykonać za pomocą Pasków testowych Perona wykorzystując poranny mocz. Przed udaniem się do toalety, należy sprawdzić Monitor (w dniu testu powinna migać lampka testowa. Możliwe jest również ustawienie alarmu)

 • końcówką testową Paska należy zaabsorbować mocz (mocz można wcześniej pobrać do suchego, czystego pojemnika lub pobrać bezpośrednio).

 • włączyć Monitor i włożyć Pasek testowy. W ciągu 5 minut urządzenie odczyta wynik. O zakończeniu testu, Monitor poinformuję Cię odpowiednim sygnałem

 • po zakończeniu testu, należy wyciągnąć Pasek testowy

 • na Monitorze wyświetli się informacja, czy dany dzień jest "czerwony" czy "zielony"

 • w przypadku niewykonania testu w wyznaczonym dniu, Monitor wyświetli informację o pominięciu testu, następnie wykorzysta zapisane informację w kolejnym cyklu. W przypadku pominięcia kilka testów, prawdopodobniej urządzenie będzie wyświetlać więcej "dni czerwonych"

Dodatkowe informacje

Persona monitor płodności (Opakowanie: 1 szt.) jest odpowiednia dla Ciebie tylko wtedy, gdy Twój normalny cykl trwa od 23 do 35 dni
(długość cyklu liczy się od pierwszego dnia miesiączki do dnia poprzedzającego rozpoczęcie kolejnej miesiączki).

Producent: Procter & Gamble GmbH, Sulzbacher Str. 40-50, 65824 Schwalbach am Taunus

Persona monitor płodności zamów na apo-discounter.pl
16%
oszczędzasz
Persona monitor płodności (1 szt.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis
zł 430,53*
zł 359,00*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności