Strona główna > Najlepsze marki > Ratiopharm > Paracetamol ratiopharm 1000 mg Erw.-suppos.

Paracetamol ratiopharm 1000 mg Erw.-suppos. (10 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 03953611

Oryginalny produkt ratiopharm GmbH
Marka: Paracetamol-ratiopharm

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 13,79*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Ratiopharm spray do nosa dla dorosłych zł 14,39 (CP*: zł 95.93/100 ml)

Paracetamol ratiopharm 1000 mg Erw.-suppos.  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Ratiopharm spray do nosa dla dorosłych  zamów na apo-discounter.pl
44%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 28,18 *

W sumie oszczędzasz: zł 11,77


Zastosowanie Paracetamol ratiopharm 1000 mg Erw.-suppos. (Opakowanie: 10 szt.)

- Bei leichten bis mäßig starken Schmerzen- Bei FieberBei hohem Fieber, Anzeichen einer Sekundärinfektion oder Anhalten der Symptome über mehr als drei Tage, sollte der Arzt konsultiert werden.

Skład

1000 mg Paracetamol
3-sn-Phosphatidylcholin (Sojabohne) Hilfstoff (+)
Hartfett Hilfstoff (+)
Silicium dioxid, hochdispers Hilfstoff (+)

Środki ostrożności

Gegen alle Arzneimittel können Überempfindlichkeitsreaktionen auftreten, dann müssen Sie das Medikament sofort absetzen. Wenn schon eine Allergie gegen den Wirkstoff oder einen der sonstigen Bestandteile des Arzneimittels bekannt ist, darf es nicht angewendet werden.Das Arzneimittel sollte nur mit besonderer Vorsicht (d.h. mit einem verlängerten Abstand zwischen den Einnahmen oder in geringeren Mengen) und unter ärztlicher Kontrolle eingenommen werden bei:- Leberfunktionsstörungen (z.B. durch chronischen Alkoholmissbrauch, Leberentzündungen)- Gilbert-Syndrom (Meulengracht-Krankheit)- Nierenfunktionsstörungen- Gerinnungsstörungen

Sposób użycia

1 Zäpfchen enthält 1000 mg Paracetamol.- Körpergewicht über 40 kg (Alter: ab 14 Jahren): 1 Zäpfchen (Maximaldosis pro Tag: 4 Zäpfchen)Die Maximaldosis pro Tag (24 Stunden) darf keinesfalls überschritten werden, und der zeitliche Abstand bis zur Anwendung des nächsten Zäpfchens (sofern dies notwendig ist) muss mindestens 6 Stunden betragen.Wenden Sie das Arzneimittel ohne ärztlichen oder zahnärztlichen Rat nicht länger als 3-4 Tage an.

Paracetamol ratiopharm 1000 mg Erw.-suppos. (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: ratiopharm GmbH, Graf-Arco-Str. 3, 89079 Ulm

Paracetamol ratiopharm 1000 mg Erw.-suppos.  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Paracetamol ratiopharm 1000 mg Erw.-suppos. (10 szt.)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 13,79*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności