Oralmedic aplikator na afty (3 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.

Oryginalny produkt Omega Pharma Deutschland GmbH Nr art.: 04042857
Marka: Oralmedic

dostępny,
ograniczona ilość
×
dostępny,
ograniczona ilość

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
51,59*
54,91 zł
Zawiera 23 % VAT
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
Kein Video vorhanden
  • Skutecznie eliminuje afty w jamie ustnej
  • Uśmierza ból
  • Zwykle jedno zastosowanie jest w zupełności wystarczające
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Chlorhexamed Fluid 37,99 zł (CP*: 18.99zł/100 ml)

Oralmedic aplikator na afty  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Chlorhexamed Fluid  zamów na apo-discounter.pl
14%
oszczędzasz
Cena obu produktów*: 89,58 zł *
W sumie oszczędzasz: 9,85 zł


Zastosowanie Oralmedic aplikator na afty (Opakowanie: 3 szt.)

Oralmedic już w kilka sekund eliminuje ból towarzyszący występowaniu aft lub innych, drobnych owrzodzeń w jamie ustnej.

Afty są wyjątkowo doskwierającymi i bolesnymi zmianami, jakie mogą pojawić się w jamie ustnej i wywierać negatywny wpływ na odczuwalne samopoczucie. Wiele konwencjonalnych środków wymaga kilkukrotnego zastosowania i czasu aby całkowicie wyeliminować tego typu dolegliwości. Dzięki Oralmedic możesz natomiast skutecznie i efektywnie poradzić sobie z aftami w mgnieniu oka! Specjalny aplikator umożliwia w pełni higieniczne i precyzyjne zastosowanie a sam produkt działa szybko i niezawodnie.

Efekt działania Oralmedic aplikator na afty (Opakowanie: 3 szt.)

Oralmedic aplikator na afty (Opakowanie: 3 szt.) tworzy warstwę ochronną na miejscu zapalnym (takim jak np. afta) zapewniając tym samym korzystne warunki dla prawidłowego przebiegu procesu naturalnego zaleczenia.

Skład

Innowacyjne połączenie składników aktywnych - Hybenx (kwas hydroksybenzosulfonowy, kwas hydroksymetoksybenzosulfonowy, kwas siarkowy, woda, FD&C Red40)

Opakowanie zawiera 3 aplikatory z preparatem (0,2ml) oraz 3 waciki z bawełnianymi końcówkami do osuszania chorych miejsc przed zastosowaniem Oralmedic.

Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na związki zawierające siarkę, w okresie ciąży oraz laktacji jak również przez osoby poniżej 12. roku życia. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Możliwe skutki uboczne: w miejscu stosowania może wystąpić podrażnienie, świąd lub odrętwienie. Jeśli wystąpi nadmierne podrażnienie podczas stosowania należy dokładnie wypłukać jamę ustną dużą ilością wody. Jeżeli podrażnienie będzie się utrzymywać a stan zapalny nie ulegnie poprawie w ciągu 10 dni, należy skonsultować się z lekarzem.

Sposób użycia

Oralmedic aplikator na afty (Opakowanie: 3 szt.) przeznaczony jest do zastosowania miejscowego, wyłącznie na błonę śluzową jamy ustnej. Przed aplikacją należy osuszyć chore miejsce za pomocą bawełnianego wacika. Trzymać aplikator kolorowym pierścieniem ku górze. Delikatnie zgiąć w miejscu oznaczonym kolorowym pierścieniem w jedną stronę, aż pęknie - preparat pojawi się wyłącznie po przeciwnej stronie aplikatora. Stosować na zmienione chorobowo miejsce przez 5-10 sekund, upewniając się, że afta jest w całości pokryta preparatem. Zaraz po zastosowaniu odczuwalne jest krótkotrwałe uczucie pieczenia. Następnie należy dokładnie wypłukać jamę ustną i wypluć wodę.
Produkt Oralmedic należy stosować miejscowo wyłącznie na błonę śluzową jamy ustnej. Oznaką skutecznego użycia preparatu jest zbielenie afty i pojawienie się białej otoczki wokół niej.

Jednokrotne zastosowanie preparatu Oralmedic na aftę jest zazwyczaj wystarczające. Ból pojawiający się po wypłukaniu jamy ustnej wodą oznacza, że część afty nie została pokryta preparatem. W takim przypadku należy powtórzyć zabieg używając nowego aplikatora i ponownie wypłukać jamę ustną wodą. Nie należy powtarzać zabiegu na tę samą aftę.

Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oka, należy natychmiast płukać oczy wodą przez co najmniej 15 minut i bezzwłocznie udać się do lekarza. Przy kontakcie z odzieżą może wywołać odbarwienia lub uszkodzenia.

Dodatkowe informacje

Preparat przeznaczony dla osób powyżej 12. roku życia. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym, niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Oralmedic aplikator na afty (Opakowanie: 3 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Omega Pharma Deutschland GmbH, Benzstr. 25, 40476 Herrenberg

Oralmedic aplikator na afty  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Oralmedic aplikator na afty (3 szt.)

dostępny,
ograniczona ilość
×
dostępny,
ograniczona ilość

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od 179 PLN
51,59*
54,91 zł
Zawiera 23 % VAT
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści