Przejdź do treści

Dlaczego Nurofen Ibuprofen 400 mg (2x24 szt.)?

  • W przypadku bólu i gorączki
  • Łatwe przyjmowanie
  • Odpowiedni od 12. roku życia
Nr art.: 08100051
Marka Nurofen
Producent: Reckitt Benckiser Deutschland GmbH
Cena podstawowa zł 0,86/1 szt,
Do pobrania

Zawartość opakowania

  • 2x Nurofen ibuprofen 400 mg tabletki powlekane (24 szt.) (08794436)

Zastosowanie

TEKST OBOWIĄZKOWY:
Nurofen Ibuprofen 400mg, tabletki powlekane
Substancja czynna: Ibuprofen
Wskazania: Krótkotrwałe objawowe leczenie łagodnego do umiarkowanie silnego bólu, gorączki. Ostrzeżenia: Nurofen Ibuprofen: zawiera Sucrose i sód. W celu uzyskania informacji dotyczących ryzyka i działań niepożądanych należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania oraz zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.


Wskazania do stosowania produktu Nurofen Ibuprofen 400mg (wielkość opakowania: 24 stk):

Nurofen Ibuprofen 400mg (wielkość opakowania: 24 stk) stosuje się w ostrej fazie bólu głowy w migrenie (z aurą i bez aury), w napięciowym bólu głowy oraz w przypadku łagodnego do umiarkowanie silnego bólu (np. bólu zębów, bólu miesiączkowego), a także gorączki związanej z przeziębieniem lub infekcjami grypopodobnymi.
Nurofen Ibuprofen 400mg (wielkość opakowania: 24 stk) jest odpowiedni dla dorosłych i młodzieży w wieku od 12 lat o masie ciała większej niż 40 kg.

Efekt działania

Działanie produktu Nurofen Ibuprofen 400mg (wielkość opakowania: 24 stk):

Nurofen Ibuprofen 400mg (wielkość opakowania: 24 stk) zawiera sprawdzoną substancję czynną Ibuprofen. Należy ona do grupy substancji czynnych, które między innymi hamują wytwarzanie endogennych mediatorów stanu zapalnego. W ten sposób w istotny sposób wpływa na przebieg reakcji zapalnych, odczuwanie bólu i gorączkę.

Skład

1 tabletka produktu Nurofen Ibuprofen 400mg (wielkość opakowania: 24 stk) zawiera:

400 mg Ibuprofen

Pozostałe składniki produktu Nurofen Ibuprofen 400mg (wielkość opakowania: 24 stk):
Kroskarmeloza sodowa, laurylosiarczan sodu, cytrynian sodu, kwas stearynowy, krzemionka koloidalna bezwodna, karmeloza sodowa, talk, guma arabska, Sucrose, dwutlenek tytanu, Macrogol (6000)

Środki ostrożności

Nie należy stosować tego produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, niewyjaśnionych zaburzeń krzepnięcia, występujących obecnie lub nawracających w przeszłości owrzodzeń żołądka lub dwunastnicy albo krwawień, krwawienia z przewodu pokarmowego lub perforacji przewodu pokarmowego, a także astmy, skurczu oskrzeli, pokrzywki lub nieżytu nosa w wywiadzie, związanych z wcześniejszym leczeniem niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ), krwawień mózgowych (krwawień naczyniowo-mózgowych) lub innych czynnych krwawień, ciężkich zaburzeń czynności wątroby lub nerek, ciężkiej niewydolności serca, w ostatnim trymestrze ciąży oraz u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 12 lat.

Należy zapoznać się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi ograniczeń stosowania zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania. Stosowanie produktu leczniczego w 1. i 2. trymestrze ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinno odbywać się wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Sposób użycia

Zalecenia dotyczące stosowania produktu Nurofen Ibuprofen 400mg (wielkość opakowania: 24 stk):

Dorośli i młodzież w wieku od 12 lat (masa ciała równa/większa niż 40 kg) przy wystąpieniu dolegliwości przyjmują 1 tabletkę produktu Nurofen Ibuprofen 400mg (wielkość opakowania: 24 stk) w całości, popijając dużą ilością płynu, najlepiej podczas posiłku lub po nim. W razie potrzeby produkt można przyjmować do 3x dziennie. Odstęp między dawkami nie powinien być krótszy niż 6 godzin.

Dodatkowe informacje

Jeśli dolegliwości utrzymują się dłużej niż 4 dni, należy skonsultować się z lekarzem.

Nurofen Ibuprofen 400 mg możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

Producent:  Reckitt Benckiser Deutschland GmbH, Darwinstraße 2-4
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Artelac krople do oczu 3x10ml zł 64,09 (CP*: zł 2136,33/1 l)

Nurofen Ibuprofen 400 mg 2x24 szt. od Reckitt Benckiser Deutschland GmbH PZN 08100051
Dobra
cena
Artelac krople do oczu 3x10ml 3X10 ml od Dr. Gerhard Mann PZN 04348208
30%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 105 ,28 *

W sumie oszczędzasz: zł 28,77

Nurofen Ibuprofen 400 mg 2x24 szt. od Reckitt Benckiser Deutschland GmbH PZN 08100051
Nurofen Ibuprofen 400 mg (2x24 szt.)
dostępny

zł 41,19*
×
Zbieraj apoPunkty za każde zamówienie i odbieraj rabaty. Zaloguj się lub utwórz konto. Więcej informacji tutaj.
×

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

{* Filter characteristic icons (Eigenschaften) *} {* Pflanzlich (herbal/leaf) *} {* Homöopathisch (homeopathic bottle with globules) *} {* Monopräparat (single ingredient - two pills/circles) *} {* Lightbulb icon for tips/hints *} {* Thumb up icon for helpful reviews *} {* Thumb down icon for not helpful reviews *} {* Barcode icon for PZN display *} {* Euro sign icon for base price display *} {* Copyright icon for brand display *} {* Industry/factory icon for manufacturer display *} {* Pills icon for dosage form display (alternate version) *} {* File PDF icon for download links *} {* Paw icon *} {* Exclamation icon *} {* Bug icon *} {* Snowflake icon *} {* Replacement product banner icon *} {* Health insurance / savings card icon (subscription benefits) *} {* Cycle / refresh arrows icon (subscription delivery interval) *}