Strona główna > Żołądek i jelita > Trawienie > Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek

Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (500 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 00697343

Oryginalny produkt REPHA GmbH Biologische Arzneim
Marka: Myrrhinil-Intest

Wysyłka gratis
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 328,21*
zł 233,99*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
 • Wspomaga pracę układu trawiennego
 • Leczy dolegliwości związane z kolką i wzdęciami
 • Szybka pomoc przy biegunce i skurczach żołądka
 • Hamuje rozwój stanów zapalnych
 • Również do stosowania profilaktycznego
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Iberogast fluessig zł 108,39 (CP*: zł 108.39/100 ml)

Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek zamów na apo-discounter.pl
28%
oszczędzasz
Iberogast fluessig zamów na apo-discounter.pl
35%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 342,38 *

W sumie oszczędzasz: zł 153,87


Zastosowanie

Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 500 szt.) to lek służący regulowaniu funkcji układu pokarmowego. Zaleca się go przy okazji stanów zapalnych żołądka lub jelit. Oprócz tego to skuteczny lek na biegunkę, kolkę i skurcze żołądka. Stosować zarówno dla zwalczania zaburzeń żołądkowo-jelitowych, jak i w celu zapobiegania im w sytuacjach wzmożonego ryzyka ich zaistnienia, np. podczas podróży środkami lokomocji.

Efekt działania

Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 500 szt.) zawdzięcza wiele spośród swoich dobroczynnych właściwości specjalnej mieszance powstałej na bazie węgla kawowego, mirry i rumianku. To właśnie dzięki niej Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 500 szt.) łagodzą podrażnienia żołądka i jelita, a także zapobiegają rozwojowi stanów zapalnych i niwelują te już zaistniałe. Mirra zwalcza też schorzenia powstałe na skutek działania grzybów i drożdży (np. candida anten). Sam rumianek reguluje ponadto funkcjonowanie dolnych dróg pokarmowych, skutkiem czego Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 500 szt.) szybko zwalcza najpopularniejsze schorzenia wywołane problemami z trawieniem, np. kolkę, biegunkę czy wzdęcia.

Skład

1 tabletka Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 500 szt.) zawiera następujące ilości składników aktywnych:

 • 50 mg węgla kawowego
 • 100 mg suchego ekstrakt z kwiatów rumianku (4-6: 1 – rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 60%)
 • 100 mg mirry


Pozostałe składniki leku: węglan wapnia, wosk karnauba, celuloza, tlenek (III) żelaza, masło kakaowe, makrogol, wosk górski, powidon, sacharoza, szelak, ditlenek krzemu o wysokim stopniu dyspersji, kwas stearynowy, talk, ditlenek tytanu, wosk bielony.

Środki ostrożności

Odradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości bądź alergii na którykolwiek z wymienionych powyżej składników.

Brak jednoznacznych przeciwwskazań przed stosowaniem leku w czasie ciąży bądź karmienia piersią, lecz w przypadku takiej konieczności zaleca się wcześniejszą konsultację z lekarzem.

Węgiel kawowy może reagować z innymi lekami. W przypadku przyjmowania innych medykamentów stosowanie leku Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 500 szt.) dopuszczalne jest tylko po konsultacji z lekarzem.

Sposób użycia

Podczas leczenia typowych schorzeń układu pokarmowego Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (Opakowanie: 500 szt.) należy przyjmować 3 razy dziennie, po 4 tabletki w przypadku osób dorosłych i dzieci powyżej 8. roku życia.

W przypadku leczenia przygotowawczego, poprzedzającego terapię mikrobiologiczną lek należy brać przez co najmniej 3 tygodnie.

W kwestii stosowania profilaktycznego należy stosować dawkę przewidzianą w ulotce, bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Podczas stosowania leku u dzieci poniżej 8. roku życia zaleca się zmniejszenie jednorazowej dawki do trzech tabletek w przypadku chorób grzybiczych układu pokarmowego, i do dwóch w pozostałych przypadkach.

Producent: REPHA GmbH Biologische Arzneim, Alt-Godshorn 87, 30855 Langenhagen

Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek zamów na apo-discounter.pl
28%
oszczędzasz
Myrrhinil Intest Tabletki na żołądek (500 szt.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis
zł 328,21*
zł 233,99*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności