Mydła Weleda

Sortuj & filtruj
  • Widok
  • Sortuj według

    zresetuj

  • Cena

    zresetuj

1 Wyniki
Naturalne mydła marki Weleda dlaczego warto korzystać? ...więcej na temat "Mydła Weleda" ...
BESTSELLER
zł 20,55*
zł 22,59*
PZN 01476822 (CP*: zł 225,90/1 kg)
  • Oczyszcza i nie podrażnia skóry
  • Przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka
  • Polecany także osobom dorosłym o wyjątkowo wrażliwej skórze
dostępny
×
dostępny

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 209

Naturalne mydła Weleda

Dlaczego warto korzystać z naturalnego mydła podczas mycia?

Korzyści wynikających z zastosowania naturalnego mydła Weleda jest wiele: prostsze składniki, mniej chemikaliów, naturalne oleje roślinne zamiast tłuszczów zwierzęcych. Wszystkie te rzeczy są ważne dla naszej skóry i całego organizmu.

Żyjemy w czasach, w których postęp technologiczny jest olbrzymi. Telefony komórkowe, mikrofalówki, gotowe produkty żywnościowe uczynią nasze życie łatwiejszym. Jednak, jeśli chodzi o pielęgnację skóry i składniki, które chcemy rozprowadzać na swojej skórze, technologia ma coraz mniejsze zastosowanie. Oczywiście pojawia się mnóstwo chemicznych produktów oferujących niesamowite efekty, jednakże z natury wolimy używać produktów, które są pozyskiwane ze środowiska i jak najmniej skażone.

Naturalne mydła wykonane są w sposób tradycyjny. Tak samo wykonywane są szwajcarskie mydła laboratorium Weleda. Weleda Rosen różane mydło roślinne jest bardzo łagodne. Ma przyjemny i subtelny zapach róży. Naturalne składniki użyte do produkcji mydła sprawiają, że podczas stosowania pięknie się pieni a efekt czystych i pachnących rąk długo utrzymuje się na skórze. Ważne jest, że Weleda nie testuje swoich produktów na zwierzętach, są one zatem nie tylko naturalne, ale chroniące środowisko pod wieloma względami.

0