Meridol

Najlepsze marki - Meridol ...więcej na temat "Meridol" ...
4 Wyniki |
Filtr
Sortuj według:  
Please wait Filtr został załadowany
zł 39,19*
PZN 00536019
  • Tylko oryginalne produkty
  • Dobra cena
dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 179
zł 20,99*
PZN 06894659 (CP*: zł 27.98/100 ml)
  • Codzienna ochrona przed podrażnieniami dziąseł
  • Hamuje powstawanie płytki nazębnej
  • Skutecznie chroni przed próchnicą
  • Idealna dla wrażliwych dziąseł
  • Wspomaga regenerację
dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 179
zł 16,59*
PZN 02471229
  • Wykonana z cienkich, delikatnych włókien
  • Dokładnie czyści zęby
  • Chroni podrażnione dziąsła
dostępny
×
dostępny

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 179

Specjalistyczna pielęgnacja z produktami Meridol

Firma GABA, której nazwa pochodzi od powstałej przed niemal czterysta lat temu apteki w Bazylei (Szwajcaria) jest uznanym, a nawet wiodącym producentem preparatów do higieny jamy ustnej. Obecne także na rynku polskim marki Elmex i Meridol cieszą się zaufaniem tysięcy konsumentów. Skromna na początku działalność firmy GABA szybko ustąpiła miejsca prężnemu rozwojowi i ekspansji o zasięgu światowym.

Naczelnym mottem i główną wyznawaną przez firmę GABA jest korzystanie z owoców ścisłej współpracy ze specjalistami i ośrodkami na świecie oraz korzystanie z własnego ośrodka badawczego pozwala jej na stałe udoskonalanie swoich produktów. Dzięki temu finalny odbiorca – konsument ma pewność, że kupuje produkty sprawdzone i – co najważniejsze – skuteczne. Współpraca z wiodącymi specjalistami z dziedziny stomatologii pozwala jej na utrzymanie wiodącej pozycji na rynku preparatów do higieny jamy ustnej.

Serie produktów Meridol

Produkty z serii Meridol dzielą się na dwie grupy. W odróżnieniu od serii Elmex, seria Meridol przeznaczona jest do zwalczenia i łagodzenia objawów bardziej zaawansowanych problemów z jamą ustną. System Meridol przeznaczony jest w szczególności dla osób borykających się z problemem zapaleniem dziąseł. Krwawienie z dziąseł podczas mycia zębów to pierwszy z sygnałów alarmowych. Zlekceważenie go może zaowocować pojawieniem się silnego bólu. Przy jego wystąpieniu zalecane jest stosowanie produktów Meridol, które zwalczają i hamują odbudowę płytki nazębnej, która jest głównym winowajcą odpowiedzialnym za to bolesne schorzenie. Swoją skuteczność system Meridol zawdzięcza unikalnej recepturze, bazującej na połączeniu aminofluorków z fluorkiem cynawym. Jak zwykle w przypadku firmy GABA system ten składa się z dwóch preparatów – pasty do zębów oraz płynu do higieny jamy ustnej.

System Meridol Halitosis ukierunkowany jest na przeciwdziałanie i zwalczanie przykrego zapachu z ust. Jest to jeden z ostatnich wprowadzonych przez firmę GABA produktów, który na rynku pojawiły się w roku 2010.Jego trójkierunkowe działanie i unikalny skład gwarantują wysoką skuteczność. Pasta do zębów oraz płyn do higieny jamy ustnej uzupełnione są tu unikalnym czyścikiem do języka. Jego specjalnie wyprofilowany kształt, dodatkowe wypustki i czyszczące paski pozwalają na dokładne czyszczenie języka. Codzienne stosowanie tych preparatów pozwala na szybkie pozbycie się tego przykrego problemu.

Warto zaznaczyć, że firma GABA ciągle udoskonala swoje produkty, prace nad zwiększeniem efektywności preparatów Elmex i Meridol trwają w zasadzie na okrągło.

Blog
Social Media
apoPrimo - program punktowy
Bio?Logicznie!
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności