Strona główna > Sprzęt medyczny > Glukometry i paski > Medi paski do pomiaru ciał ketonowych

Medi paski do pomiaru ciał ketonowych (100 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 00516376

Oryginalny produkt MACHEREY-NAGEL GmbH & Co. KG

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 46,86
zł 44,79*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • produkt służy do badania stężenia ciał ketonowych w moczu
  • do samodzielnego stosowania przez osoby chore na cukrzycę
  • produkt może stanowić sygnał do zmiany prowadzonej terapii medycznej
  • łatwość użytkowania
  • natychmiastowy wynik
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Ohropax Classic stopery do uszu zł 20,79

Medi paski do pomiaru ciał ketonowych   zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Ohropax Classic stopery do uszu   zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Cena obu produktów*:
zł 65,58 *

W sumie oszczędzasz: zł 2,07


Zastosowanie Medi paski do pomiaru ciał ketonowych (Opakowanie: 100 szt.)

Medi paski do pomiaru ciał ketonowych (Opakowanie: 100 szt.) przeznaczone są do badania poziomu ciał ketonowych oraz glukozy w moczu. Kwas acetooctowy, powszechnie znany, jako ciała ketonowe, może wystąpić w moczu osoby chorej na cukrzycę, a Medi paski do pomiaru ciał ketonowych (Opakowanie: 100 szt.) jest najlepszym sposobem na wykrycie jego obecności. Sprawdzenie stężeń tych składników przy użyciu pasków odbywa się w łatwy sposób, a wynik testu dostępny jest błyskawicznie.
Dzięki jakości wykonania Medi paski do pomiaru ciał ketonowych (Opakowanie: 100 szt.) już niewielka ilość moczu wystarcza na otrzymanie precyzyjnej informacji dotyczącej obecności w moczu kwasu acetooctowego, niezwykle ważnej w przypadku osób cierpiących na cukrzycę. Dzięki produktowi proces badania przebiega błyskawicznie. Skuteczność działania sprawia, że pomiary są bardzo precyzyjne. Mała ilość kwasu acetooctowego w organizmie nie jest na ogół szkodliwa, jednak jego zbyt duża ilość może być niebezpieczna. Kluczowe znaczenie ma więc możliwość systematycznego kontrolowania jego stężenia w ludzkim organizmie.

Efekt działania Medi paski do pomiaru ciał ketonowych (Opakowanie: 100 szt.)

Systematyczne pomiary poziomu cukru oraz ciał ketonowych we krwi dokonywane przy pomocy Medi paski do pomiaru ciał ketonowych (Opakowanie: 100 szt.). Pacjenci cierpiący na cukrzycę, regularnie badający swój poziom glukozy i kwasu acetooctowego, są lepiej zaznajomieni ze sposobami zwalczania problemów występujących w trakcie choroby, takich jak utrata wagi, stres czy zmęczenie.

Sposób użycia

Medi paski do pomiaru ciał ketonowych (Opakowanie: 100 szt.) zanurzyć w próbce moczu polem testowym do środka. Następnie porównać z polami wynikowymi. Zaleca się stosowanie w czasie przeziębienia, grypy lub innej choroby zakaźnej, w przypadku narażenia na stres. Ponadto należy stosować Medi paski do pomiaru ciał ketonowych (Opakowanie: 100 szt.) w przypadku podejrzenia podwyższonego stężenia cukru we krwi oraz gdy jego natężenie przekroczy wartość ustaloną przez lekarza. Zaleca się również stosowanie w czasie ciąży.

Dodatkowe informacje

Zaleca się szczegółowo przeczytać instrukcję przed rozpoczęciem stosowania produktu. W przypadku wystąpienia skutków ubocznych zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Medi paski do pomiaru ciał ketonowych (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: MACHEREY-NAGEL GmbH & Co. KG,

Medi paski do pomiaru ciał ketonowych   zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Medi paski do pomiaru ciał ketonowych (100 szt.)

dostępny,
wysyłka w 2-5 dni
×

Ten produkt zostanie dostarczony do zamówienia w ciągu 2-5 dni.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 46,86
zł 44,79*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
0
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności