Strona główna > Kalendarz adwentowy 2021

Kalendarz adwentowy 2021

Sprawdź dzisiejsze okienko!

Sprawdź dzisiejsze okienko!

Od 1. do 24. grudnia, codziennie inna niespodzianka4)

Wielkie świąteczne odliczanie już trwa. Wyczekuj z nami na przyjście Bożego Narodzenia i odkrywaj codziennie nowe niespodzianki.

Kalendarz adwentowy wzbudza emocje nie tylko u dzieci i sprawia, że czas oczekiwania na Boże Narodzenie staje się jeszcze bardziej magiczny.

Nasz kalendarz skrywa aż 24 wyjątkowe upominki dla Klientów. I chociaż nie ma w nim tradycyjnych okienek, każdego dnia znaleźć można nową wspaniałą okazję! Aby z niej skorzystać:

  • Codziennie w terminie od 1 do 24 grudnia 2021 r. zajrzyj na naszą stronę internetową Apo-disocunter.pl, by przekonać się, co dziś w prezencie!
  • Na stronie znajdziesz też informacje o tym, jakie warunki należy spełnić, żeby otrzymać prezent.

Wśród upominków znajdziesz dostępne w asortymencie preparaty apteczne oraz kosmetyki, a także atrakcyjne promocje cenowe.

Kalendarz adwentowy z niespodziankami! Co znajdziesz w środku?

Wieczór wigilijny w gronie rodzinnym, przepyszne tradycyjne potrawy i długie rozmowy w blasku błyszczących bombek choinkowych – wiele osób z utęsknieniem czeka na święta. Kalendarz adwentowy 2021 wypełniony upominkami to wspaniały sposób, aby czas oczekiwania był jeszcze bardziej radosny. Każdy z prezentów to nasza mała tajemnica, postanowiliśmy jednak nieco uchylić rąbka tajemnicy.

Zdrowie i dobre samopoczucie są niezbędne, aby w pełni móc cieszyć się czasem spędzanym w gronie najbliższych, dlatego wśród niespodzianek znalazły się preparaty witaminowe, bogate w składniki szczególnie cenne w okresie jesienno-zimowym: witaminy C, D3, kwasy Omega-3. Wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne pozwolą zadbać o piękną skórę mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych i rozprawić się z uciążliwymi dolegliwościami, jak np. pękające kąciki ust. Pyszne ziołowe herbaty uprzyjemnią długie wieczory i pomogą na problemy trawienne. Boże Narodzenie to bez wątpienie jeden z najwspanialszych okresów w roku. Mamy nadzieję, że nasze podarunki jeszcze bardziej go umilą.

Kalendarz adwentowy – skąd taka tradycja?

Podobnie jak choinka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Bożego Narodzenia, tak kalendarz adwentowy łączy się z przygotowaniami do świąt. Nie zawsze był on jednak wypełniony prezentami. Odliczając dni do 24 grudnia rodziny wieszały w swoich domach obrazki, nawiązujące do narodzin Jezusa Chrystusa. Zanim rozwinęła się tradycja kalendarzy adwentowych z niespodziankami, upływ czasu obrazowały rysowane na drzwiach kreski. Każda skreślona kreska przybliżała do świąt. Początki kalendarza adwentowego sięgają XIX wieku, a jego historia wywodzi się z Niemiec. Dopiero w latach 30. XX wieku pojawił się pierwszy kalendarz adwentowy, jaki wiele osób zna ze swojego dzieciństwa. Okienka z czekoladą wzbudzały ekscytację szczególnie wśród najmłodszych i zachęcały do radosnego wyczekiwania świąt.

Boże Narodzenie coraz bliżej! Ciesz się z nami czasem świątecznych przygotowań i korzystaj z okazji, aby zdobyć wyjątkowe upominki.

0