Przejdź do treści

Dlaczego Ibuprofen AL o szybkim działaniu 400 mg (2x20 szt.)?

  • Objawowe leczenie łagodnych do umiarkowanie silnych bólów, gorączki
  • Produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym
Nr art.: 08101034
Producent: Alhopharm Arzneimittel GmbH
Cena podstawowa zł 0,52/1 szt,
Do pobrania

Zawartość opakowania

  • 2x Ibuprofen AL akut 400 mg tabletki powlekane (20 szt.) (05020875)

Zastosowanie

Produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym (niesteroidowy lek przeciwzapalny/przeciwbólowy).Wskazania do stosowania:Produkt leczniczy stosuje się w przypadku:- łagodnych do umiarkowanie silnych bólów, takich jak bóle głowy, bóle zębów lub bóle menstruacyjne- gorączki

Skład

400 mg Ibuprofen
Karboksymetyloskrobia, sól sodowa typu A substancja pomocnicza (+)
Hypromellose substancja pomocnicza (+)
Macrogol 400 substancja pomocnicza (+)
Macrogol 6000 substancja pomocnicza (+)
Stearynian magnezu substancja pomocnicza (+)
Skrobia kukurydziana substancja pomocnicza (+)

Środki ostrożności

Produktu leczniczego nie wolno przyjmować:- jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na Ibuprofen lub którykolwiek z pozostałych składników tego produktu leczniczego- jeśli w przeszłości po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych występowały u pacjenta napady astmy, obrzęk błony śluzowej nosa lub reakcje skórne- w przypadku choroby wrzodowej żołądka lub jelit- w ostatnich trzech miesiącach ciążyDzieci:Produktu leczniczego nie wolno podawać dzieciom w wieku poniżej 6 lat, ponieważ ta moc, ze względu na zawartość substancji czynnej, zasadniczo nie jest odpowiednia dla tej grupy wiekowej.

Sposób użycia

Produkt leczniczy należy zawsze przyjmować dokładnie zgodnie z instrukcją. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, zwykle stosuje się następujące dawki:Wiek lub masa ciałaDawka jednorazowaCałkowita dawka dobowaDzieciw wieku od 6 do 9 lat (około 20-29 kg)1/2 tabletki powlekanej (co odpowiada 200 mg Ibuprofen)1 1/2 tabletki powlekanej (co odpowiada 600 mg Ibuprofen)Dzieciw wieku od 10 do 12 lat (około 30-43kg)1/2 tabletki powlekanej (co odpowiada 200 mg Ibuprofen)1 1/2-2 tabletki powlekane (co odpowiada 600-800 mg Ibuprofen)Dzieciw wieku od 13 do 14 lat (około 44-52 kg)1/2 - 1 tabletka powlekana (co odpowiada 200-400 mg Ibuprofen)1 1/2 - 2 1/2 tabletki powlekane (co odpowiada 600-1000 mg Ibuprofen)Młodzież w wieku od 15 lat i dorośli1/2 - 1 tabletka powlekana (co odpowiada 200-400 mg Ibuprofen)2 - 3 tabletki powlekane (co odpowiada 800-1200 mg Ibuprofen)Czas stosowania:Nie należy przyjmować produktu leczniczego dłużej niż 4 dni bez konsultacji z lekarzem lub lekarzem dentystą.Należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli pacjent ma wrażenie, że działanie produktu leczniczego jest zbyt silne lub zbyt słabe.W przypadku pominięcia dawki produktu leczniczego:Nie należy stosować dawki podwójnej w celu uzupełnienia pominiętej dawki.W przypadku przerwania stosowania produktu leczniczego:Przed przerwaniem leczenia tym produktem leczniczym należy skonsultować się z lekarzem.W razie jakichkolwiek dalszych pytań dotyczących stosowania produktu leczniczego należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub farmaceutki.

Dodatkowe informacje

Ibuprofen AL o szybkim działaniu 400 mg możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

Producent:  ALIUD Pharma GmbH, Gottlieb-Daimler-Straße 19
Producent:  Alhopharm Arzneimittel GmbH, Alte Chaussee 2
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Artelac krople do oczu 3x10ml zł 64,09 (CP*: zł 2136,33/1 l)

Ibuprofen AL o szybkim działaniu 400 mg 2x20 szt. od Alhopharm Arzneimittel GmbH PZN 08101034
Dobra
cena
Artelac krople do oczu 3x10ml 3X10 ml od Dr. Gerhard Mann PZN 04348208
30%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 85 ,08 *

W sumie oszczędzasz: zł 28,77

Ibuprofen AL o szybkim działaniu 400 mg 2x20 szt. od Alhopharm Arzneimittel GmbH PZN 08101034
Ibuprofen AL o szybkim działaniu 400 mg (2x20 szt.)
dostępny

zł 20,99*
×
Zbieraj apoPunkty za każde zamówienie i odbieraj rabaty. Zaloguj się lub utwórz konto. Więcej informacji tutaj.
×

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

{* Filter characteristic icons (Eigenschaften) *} {* Pflanzlich (herbal/leaf) *} {* Homöopathisch (homeopathic bottle with globules) *} {* Monopräparat (single ingredient - two pills/circles) *} {* Lightbulb icon for tips/hints *} {* Thumb up icon for helpful reviews *} {* Thumb down icon for not helpful reviews *} {* Barcode icon for PZN display *} {* Euro sign icon for base price display *} {* Copyright icon for brand display *} {* Industry/factory icon for manufacturer display *} {* Pills icon for dosage form display (alternate version) *} {* File PDF icon for download links *} {* Paw icon *} {* Exclamation icon *} {* Bug icon *} {* Snowflake icon *} {* Replacement product banner icon *} {* Health insurance / savings card icon (subscription benefits) *} {* Cycle / refresh arrows icon (subscription delivery interval) *}