Strona główna > Na Przeziębienie, grypę > Ibuprofen Al Akut 400 mg tabletki powlekane

Ibuprofen Al Akut 400 mg tabletki powlekane (10 szt.)

7 apoPunkty
dostępny
×

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 209
zł 12,81*
zł 6,69*
  • Lek przeciwbólowy
  • Działa przeciwgorączkowo
  • Działa przeciwzapalnie
  • Każda tabletka zawiera 400mg ibuprofenu
Nr art.: 05020869
Producent: ALIUD Pharma GmbH
Marka: Ibuprofen AL
Postać: tabletki powlekane

Do ściągnięcia

Wydrukuj dane artykułu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Grippostad C kapsułki zł 45,79

Ibuprofen  Al Akut 400 mg tabletki powlekane 10 szt. od ALIUD Pharma GmbH PZN 05020869
47%
oszczędzasz
Grippostad C kapsułki 24 szt. od STADA Consumer Health Deutschlan PZN 00571748
35%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 52,48 *

W sumie oszczędzasz: zł 31,16

Ibuprofen  Al Akut 400 mg tabletki powlekane 10 szt. od ALIUD Pharma GmbH PZN 05020869
47%
oszczędzasz
Ibuprofen Al Akut 400 mg tabletki powlekane (10 szt.)
dostępny
×

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 209
zł 12,81*
zł 6,69*
Zbieraj apoPunkty przy każdym zamówieniu i odbierz rabat. Zaloguj się do konta klienta lub je utwórz. Więcej informacji tutaj.

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

0