Strona główna > Doppelherz Vital tonik - serce oraz układ krążenia

Doppelherz Vital tonik - serce oraz układ krążenia (750 ml)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 01989616

Oryginalny produkt Queisser Pharma GmbH & Co. KG
Cena podstawowa: zł 84.25/1 l

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 63,19*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Wzmacnia serce i krążenie
  • Bezalkoholowy
  • Może być stosowany przez diabetyków

Zastosowanie Doppelherz Vital tonik - serce oraz układ krążenia (Opakowanie: 750 ml)

Doppelherz Vital tonik - serce oraz układ krążenia (Opakowanie: 750 ml) to działający na bazie specjalnej mieszanki ziół preparat wzmacniający serce i regulujący krążenie krwi nawet w stresujących sytuacjach

Efekt działania Doppelherz Vital tonik - serce oraz układ krążenia (Opakowanie: 750 ml)

Doppelherz Vital tonik - serce oraz układ krążenia (Opakowanie: 750 ml) wykorzystuje moc wyjątkowej kompozycji roślin leczniczych do wzmocnienia organizmu i wspomagania rozwoju ważnych funkcji życiowych. Układ sercowo-naczyniowy jest codziennie obciążony. Musi wykonywać ciężką pracę. Jednak wraz z wiekiem ulega stopniowo osłabieniu. Formuła na bazie głogu, rozmarynu i waleriany ma działanie wzmacniające serce i regulujące krążenie, szczególnie w przypadku stresu nerwowego.
Głóg jest czasem określany jako produkt idealnie pielęgnujący serce. Tonik zawiera ekstrakty wszystkich ważnych części głogu. A więc czerwonych jagód, liści i kwiatów doskonale wzmacniających serce i krążenie.
Tradycyjny olejek eteryczny z rozmarynu wzmacnia działanie głogu. Pobudza krążenie, stymuluje pracę serca i reguluje ciśnienie krwi. Uważa się też że ma działanie wzmacniające układ immunologiczny.
Kozłek lekarski ma działanie uspokajające i dlatego jest ceniony szczególnie w przypadku stresu nerwowego.
Równie ważnym składnikiem toniku jest witamina B1, zwana także tiaminą. Wpływa ona korzystnie na metabolizm energetyczny i działanie układu nerwowego.
Doppelherz Vital tonik - serce oraz układ krążenia (Opakowanie: 750 ml) wzmacnia siłę życiową, nadaje nowy impet i zwiększa chęć działania w obliczu codziennych wyzwań. Jest szczególnie korzystny dla osób narażonych na sytuacje stresowe.
Większość preparatów tego typu zawiera alkohol. Jednak niektórzy muszą go unikać lub po prostu nie chcą go spożywać. I chociaż alkohol jest tu używany w pierwszym etapie produkcji jako środek ekstrakcji w celu uwolnienia substancji czynnych z roślin leczniczych, to na dalszym etapie produkcji jest on całkowicie usunięty. Przy czym mieszanka ziół nie traci w ogóle swoich leczniczych właściwości. Dzięki temu może być używany również przez diabetyków.

Skład

W skład Doppelherz Vital tonik - serce oraz układ krążenia (Opakowanie: 750 ml) wchodzi: 0,20 mg kationu tiaminowego, 12,50 mg suchego ekstraktu z liści rozmarynu (4-7: 1), 30 mg suchego ekstraktu z owoców głogu (4-7: 1), 15 mg liści głogu, suchy ekstrakt z kwiatów (4-7: 1), 25 mg suchego ekstraktu z korzenia kozłka (3-6: 1), 0,25 mg chlorowodorku tiaminy, maltodekstryna, makrogolowy hydroksystearynian glicerolu, aromat kremowy, aromat waniliowy, krzemionka, sacharynian sodu, aromat mandarynki, syrop glukozowy, woda oczyszczona, lewomentol, glikol propylenowy, kwas sorbinowy, glicerol 85%, cyklaminian sodu, kwas mlekowy.

Środki ostrożności

Nie należy stosować produktu w przypadku silnych reakcji alergicznych na którykolwiek ze składników produktu, ani w przypadku dzieci poniżej 12 lat.

Sposób użycia

O ile lekarz nie zaleci inaczej, zwykle stosowana dawka dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat to zawartość 1 miarki (20 ml) 3 razy dziennie. Tonik może być stosowany przez dłuższy czas.
Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem.
Ten lek zawiera naturalne składniki i dlatego preparat może być mętny, nie ma to jednak wpływu na jego jakość farmaceutyczną ani skuteczność. Po otwarciu butelki produkt zachowuje swoją ważność do 3 miesięcy.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci w zacienionym miejscu o temperaturze nieprzekraczającej 25⁰C.
Doppelherz Vital tonik - serce oraz układ krążenia (Opakowanie: 750 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg

Doppelherz Vital tonik - serce oraz układ krążenia  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena

Doppelherz Vital tonik - serce oraz układ krążenia (750 ml)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 63,19*
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności