Strona główna > Witaminy i minerały > Minerały > Magnez > Doppelherz Aktiv Magnez + B6 + B12

Doppelherz Aktiv Magnez + B6 + B12 (20 szt.)

(4)
Nr art.: 01026875

Oryginalny produkt Queisser Pharma GmbH & Co. KG
Cena podstawowa: zł 71.62/100 g
Marka: Doppelherz

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 17,19*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Magnesium Verla Uno 300 saszetki z granulatem zł 52,19 (CP*: zł 26.09/100 g)

Doppelherz Aktiv Magnez + B6 + B12  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Magnesium Verla Uno 300 saszetki z granulatem  zamów na apo-discounter.pl
32%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 69,38 *

W sumie oszczędzasz: zł 25,48


Zastosowanie Doppelherz Aktiv Magnez + B6 + B12 (Opakowanie: 20 szt.)

Suplement diety zapewniający odpowiednią podaż składników odżywczych dla prawidłowego funkcjonowania serca, mięśni, układu nerwowego oraz prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych. Produkt w postaci smacznych i łatwych do połknięcia mikro-granulek, które zapewniają również jego natychmiastowe działanie.

Efekt działania Doppelherz Aktiv Magnez + B6 + B12 (Opakowanie: 20 szt.)

Spożycie jednej saszetki pokrywa dzienne zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze - magnez oraz witaminy B6 i B12 - bardzo istotne dla zdrowia i wydolności organizmu.

  • Magnez - odgrywa bardzo ważną rolę w aktywacji enzymów i przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego a co za tym idzie - do funkcjonowania układu nerwowego i mięśni, w tym serca. Magnez jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, natomiast nie może być samodzielnie syntezowany i przechowywany w nieograniczonym zakresie, dlatego ważna jest jego dodatkowa suplementacja. Ponadto, spożywanie wysoko przetworzonej żywności czy alkoholu pozbawia organizm odpowiedniej ilości tego składnika.

  • Witamina B6 - uczestniczy w metabolizmie białek, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego i tworzenia czerwonych ciałek krwi.

  • Witamina B12 - również ma swój udział w powstawaniu czerwonych ciałek krwi a ponadto przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Skład

1 saszetka zawiera:
350 mg magnezu; 6,0 mg Witaminy B6; 3,0 µg Witaminy B12

Sposób użycia

Należy spożywać codziennie zawartość 1 saszetki - wysypać mikro-granulki bezpośrednio na język, pozostawić do całkowitego rozpuszczenia i powoli połykać. Każda saszetka jest odpowiednio oznakowana w celu ułatwienia otwarcia. Produkt idealnie nadaje się do stosowania w dowolnym miejscu i czasie - bez konieczności popijania.

Dodatkowe informacje

Uwaga dla diabetyków:
1 saszetka odpowiada 0,9 kcal / 3,9 kJ i 0,01 BE.

Doppelherz Aktiv Magnez + B6 + B12 (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Queisser Pharma GmbH & Co. KG, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg

Doppelherz Aktiv Magnez + B6 + B12  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Doppelherz Aktiv Magnez + B6 + B12 (20 szt.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 17,19*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności