Strona główna > Kosmetyki i pielęgnacja > Pielęgnacja stóp > Canesten Extra zestaw na grzybicę paznokci

Canesten Extra zestaw na grzybicę paznokci (1 szt.)

(2)
Nr art.: 00619053

Oryginalny produkt Bayer Vital GmbH
Marka: Canesten

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 160,78*
zł 108,39*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
 • Preparat przeciwgrzybiczny, grzybica paznokci
 • Czas trwania leczenia 2+4 tygodnie kuracji
 • Leczenie łagodnych oraz umiarkowanych objawów grzybicy paznokci
 • Składnik aktywny wnika głęboko w płytkę paznokcia

Zastosowanie

Canesten Extra zestaw na grzybicę paznokci (Opakowanie: 1 szt.) pozwala w ciągu dwóch tygodni usunąć widoczne objawy grzybicy paznokci. Potem wystarczą zaledwie 4 tygodnie dla pełnego usunięcia z łożyska paznokcia czynników wywołujących infekcję. Ostatecznie, Canesten Extra zestaw na grzybicę paznokci (Opakowanie: 1 szt.) pozwala paznokciom wrócić do naturalnego stanu – a ich właścicielom zapomnieć o grzybicy.
Swoją skuteczność Canesten Extra zestaw na grzybicę paznokci (Opakowanie: 1 szt.) zawdzięcza niezawodności swoich poszczególnych elementów w przypisanych im obszarach działania. Maść z 40% zawartością mocznika zmiękcza zainfekowaną część paznokcia, nie naruszając jednak jego zdrowych obszarów. W efekcie dochodzi do bezbolesnego odłączenia się od paznokcia jego części dotkniętej grzybicą, którą łatwo można usunąć za pomocą skrobaka. Zawarty w maści bifonazol skutecznie zapobiega nawrotowi infekcji, a załączone do zestawu, wodoodporne plastry umożliwiają całodzienne działanie składników aktywnych maści. Natomiast wyleczonym paznokciom umożliwiają gojenie bez ryzyka mechanicznych podrażnień.
Canesten Extra zestaw na grzybicę paznokci (Opakowanie: 1 szt.) składa się z:

 • maści (opakowanie 10g preparatu leczniczego)
 • wodoodpornych plastrów (15 sztuk)
 • specjalistycznej łopatki

Efekt działania

Canesten Extra zestaw na grzybicę paznokci (Opakowanie: 1 szt.) skutecznie zwalcza stan chorobowy paznokcia (zarówno paznokci stóp jak i dłoni). Działanie preparatu opiera się na dwóch substancjach aktywnych w postaci silnie stężonego 40% mocznika o właściwościach zmiękczających oraz bifonazolu o działaniu przeciwgrzybicznym i przeciwbakteryjnym. Bifonazol to sprawdzony środek przeciwgrzybiczny o szerokim spektrum działania, hamujący rozwój oraz redukujący infekcję grzybiczną. Jednocześnie silnie stężony mocznik, zmiękcza naskórek chroniąc płytkę paznokcia podczas kuracji.

W przypadku bardzo zaawansowanej grzybicy zaleca się zastosowanie dodatkowo zastosowanie preparatów przeciwgrzybicznych do stosowania doustnego - w razie wątpliwości zaleca się kontakt z lekarzem, zwłaszcza gdy zmiana chorobowa dotyczy więcej niż 3 paznokci .

Skład

Składniki czynne:

 • 10 mg Bifonazol
 • 400 mg mocznik


substancje pomocnicze: lanolina, wosk biały, wazelina biała

Środki ostrożności

 • W przypadku potwierdzonej nadwrażliwości na którąkolwiek z substancji aktywnych oraz substancji pomocniczych preparat nie powinien być stosowany.
 • Należy zachować szczególną ostrożność jeżeli w przeszłości u pacjenta wystąpiła nadwrażliwość na preparaty o działaniu przeciwgrzybicznym.
 • W przypadku kobiet w okresie ciąży i laktacji stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.
 • W przypadku niemowląt stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Sposób użycia

Stosować 1x dziennie, nałóż odpowiednią ilość maści na dotknięte grzybicą miejsce a następnie zaklej palec dołączonym do Canesten Extra zestaw na grzybicę paznokci (Opakowanie: 1 szt.) plastrem. Po upływie 24 godzin należy zdjąć delikatnie plaster oraz przemyć w ciepłej wodzie (zanurzyć palce lub stopę przez 10 minut w ciepłej wodzie). Delikatnie usuń zmiękczoną substancję z powierzchni paznokcia za pomocą szpatułki.

Czas trwania leczenia: czas trwania leczenia uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji oraz rozwoju chorobowego. Zasadniczo kuracja powinna trwać 7-14 dni.

Producent: Bayer Vital GmbH, Kaiser-Wilhelm Allee Gebäude K, 51368 Leverkusen

Canesten Extra zestaw na grzybicę paznokci zamów na apo-discounter.pl
32%
oszczędzasz
Canesten Extra zestaw na grzybicę paznokci (1 szt.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 160,78*
zł 108,39*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności