Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (1 op.)

(3)
Nr art.: 02363480

Oryginalny produkt JATI - LYDIA TIELKE e. Kfr.

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 160,73*
zł 132,19*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Skleja pęknięcia protezy
  • Skutecznie naprawia na długi czas
  • Natychmiastowe działanie
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Blend A Dent Super Haftcreme klej do protez extra siła zł 17,39 (CP*: zł 43.47/100 ml)

Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych  zamów na apo-discounter.pl
17%
oszczędzasz
Blend A Dent Super Haftcreme klej do protez extra siła  zamów na apo-discounter.pl
Dobra
cena
Cena obu produktów*:
zł 149,58 *

W sumie oszczędzasz: zł 28,54


Zastosowanie

Twoja proteza uległa uszkodzeniu? Sięgnij po Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.), który pozwoli Ci na szybką i skuteczną naprawę Twojej uszkodzonej protezy. Nie musisz udawać się do protetyka za pomocą tego wspaniałego zestawu jesteś w stanie zniwelować wszystkie uszkodzenia. Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) możesz zastosować przy protezach: całkowitych, łączonych, częściowych. Zestaw działa w wysokiej temperaturze. Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi. Instrukcja jest łatwa i prosta. Możesz cały czas cieszyć się pięknym uśmiechem, nie martw się o uszkodzenia swojej protezy – miej zawsze przy sobie zestaw do naprawy protezy i w razie potrzeby szybko z niego skorzystaj. Z zestawu możesz skorzystać w niemalże każdych warunkach. Nie ograniczaj się bojąc się o to, że Twoja proteza zębowa może ulec zniszczeniu, mając przy obie zestaw Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) możesz uśmiechać się i rozmawiać do woli.

Efekt działania

W wyniku zużycia, nieprawidłowej eksploatacji lub nieprawidłowego umieszczenia protezy może ona ulec uszkodzeniu (złamaniu). Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) stanowi stanowi wygodny i praktyczny zestaw "pierwszej pomocy" w przypadku uszkodzenia protezy podczas wakacji, przebywania poza domem lub braku możliwości skontaktowania się ze stomatologiem. Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) w łatwy sposób pozwala naprawić protezę w przypadku różnych złamań, uszkodzeń.

Skład

• 1 tubka kleju (2 g - cyanacrylat)
• 1 fiolka ciekłego metakrylanu metylu (1 ml)
• 1 fiolka proszku (1,8 g - polimetakrylanu metylu)
• 1 miska do mieszania, 1 papier ścierny, 1 patyczek do mieszania, 1 czysty lateks ochronny

Środki ostrożności

Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) przeznaczony jest do naprawy protez wykonanych w całości z żywicy. W przypadku mostków dentystycznych lub korony, produkt nie powinien być stosowany.

W przypadku stwierdzonej nadwrażliwości (uczulenia) pacjenta na którykolwiek ze składników zawartych w produkcie nie powinien być on stosowany.

Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (Opakowanie: 1 op.) zawiera wyjątkowo silny, szybko działający klej, zatem należy unikać kontaktu produktu z oczami oraz ze skórą. W przypadku kontaktu kleju ze skórą lub oczami, należy ciało/twarz niezwłocznie przemyć ciepłą wodą oraz skontaktować się z lekarzem.

Unikać kontaktu produktu z ranami otwartymi lub podrażnioną błoną śluzową.

Dodatkowe informacje

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Trzymać we chłodnym (temperatura poniżej 25° C)i ciemnym miejscu. Składniki produktu są bardzo łatwopalne - unikać kontaktu z ogniem czy papierosami podczas naprawiania protezy.

Producent: JATI - LYDIA TIELKE e. Kfr.,

Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych  zamów na apo-discounter.pl
17%
oszczędzasz
Bonyplus zestaw do naprawy protez zębowych (1 op.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 160,73*
zł 132,19*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności