Biochemie DHU 7 Fosforan magnezu D4 maść (50 g)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 03405424

Oryginalny produkt DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG
Cena podstawowa: zł 66.38/100 g
Marka: DHU

homeopatyczny
Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 39,06*
zł 33,19*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
homeopatyczny
  • Działa przeciwbólowo i przeciwskurczowo
  • Regeneruje skórę
  • Nie zawiera glutenu
  • Zawiera sól doktora Schüsslera
  • Łagodzi stany migrenowe
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Biochemie DHU 7 Fosforan magnezu D6, tabletki zł 31,39

Biochemie DHU 7 Fosforan magnezu D4 maść  zamów na apo-discounter.pl
15%
oszczędzasz
Biochemie DHU 7 Fosforan magnezu D6, tabletki   zamów na apo-discounter.pl
17%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 64,58 *

W sumie oszczędzasz: zł 12,54


Zastosowanie

Biochemie DHU 7 Fosforan magnezu D4 maść (Opakowanie: 50 g) to środek homeopatyczny, który dostarcza organizmowi specjalną mieszankę magnezu i fosforu, poprawiającej wydajności poszczególnych funkcji życiowych.

Efekt działania

Sole mineralne wchodzą w skład każdego ludzkiego organizmu. Służą one podtrzymaniu procesów życiowych. W różnorodnych tkankach i organach ciała spełniają zadania, niezbędne do sterowania wieloma procesami biochemicznymi. Jeszcze w XIX w. doktor Wilhelm Heinrich Schüssler opierając się na wynikach wielu badań, stwierdził, iż niedobór soli mineralnych w organizmie prowadzi do wielu zaburzeń, a w konsekwencji do choroby. Wyodrębnił on dwanaście soli – stosowanych do dziś w rozcieńczonych dawkach homeopatycznych. Później wyodrębniono 15 kolejnych tego typu substancji.
Biochemie DHU 7 Fosforan magnezu D4 maść (Opakowanie: 50 g) jest stosowana stosowany przy bólach o charakterze kurczowym, przy zwapnieniu naczyń, stanach napięciowych, skłonności do skurczy.
Maść pomaga również w przypadku ostrej migreny i zaburzeń krążenia spowodowanych napadami padaczkowymi. Magnez fosforowy jest pierwiastkiem śladowym, który występuje w postaci rozpuszczonej przede wszystkim w mięśniach. Ponadto znajduje się również w gruczołach, krwinkach i komórkach nerwowych, a także w kościach, mięśniach, mózgu, rdzeniu kręgowym, wątrobie, tarczycy. Magnesia phosphorica powstaje z fosforanu magnezu.

Skład

W skład Biochemie DHU 7 Fosforan magnezu D4 maść (Opakowanie: 50 g) wchodzą:

  • jako składniki aktywne: 0,1 g tritfosforan magnezu. D4
  • dodatkowe składniki: alkohol benzylowy, emulgowany alkohol cetylowo-stearylowy (typ A) (Ph. Eur.), gęsta parafina, octyl dodekanol (Ph. Eur.), biała wazelina, woda oczyszczona.

Środki ostrożności

Nie należy stosować produktu w przypadku silnych reakcji alergicznych na składniki leku. Stosowanie produktu u niemowląt, małych dzieci, kobiet w ciąży i w czasie laktacji należy skonsultować z lekarzem.

Sposób użycia

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów i o ile lekarz nie zaleci inaczej Biochemie DHU 7 Fosforan magnezu D4 maść (Opakowanie: 50 g) zaleca się nakładać cienką warstwę maści 1-2 razy dziennie na oczyszczona powierzchnie skóry. Przy dłuższym leczeniu lub w przypadkach przewlekłych należy skonsultować się z lekarzem lub homeopatą.
Należy unikać kontaktu maści z oczami, błonami śluzowymi i głębokimi ranami otwartymi. Po użyciu dokładnie umyć ręce. Maść jest ważna do 6 miesięcy po otwarciu. W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy zaprzestać stosowania maści i skonsultować się z lekarzem lub homeopatą.
Należy stosować lek zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci.

Producent: DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG, Ottostr. 24, 76227 Karlsruhe

Biochemie DHU 7 Fosforan magnezu D4 maść  zamów na apo-discounter.pl
15%
oszczędzasz
Biochemie DHU 7 Fosforan magnezu D4 maść (50 g)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 39,06*
zł 33,19*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności