Strona główna > Medycyna naturalna > Sole Dr. Schüsslera (Biochemie) > Biochemie DHU 3 fosforan żelaza D 12 Karto tabletki

Biochemie DHU 3 fosforan żelaza D 12 Karto tabletki (200 szt.)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 06326530

Oryginalny produkt DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG
Marka: DHU

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 37,86
zł 28,59*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Oddziałowuje na system immunologiczny
  • Nie zawiera glutenu
  • Zawiera sól doktora Schüsslera
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Biochemie DHU sól Nr 2 Fosforan wapniowy D6, tabletki 28,59 zł

Biochemie DHU 3 fosforan żelaza D 12 Karto tabletki  zamów na apo-discounter.pl
24%
oszczędzasz
Biochemie DHU sól Nr 2 Fosforan wapniowy D6, tabletki  zamów na apo-discounter.pl
24%
oszczędzasz
Cena obu produktów*: 57,18 zł *
W sumie oszczędzasz: 18,54 zł


Zastosowanie Biochemie DHU 3 fosforan żelaza D 12 Karto tabletki (Opakowanie: 200 szt.)

Biochemie DHU 3 fosforan żelaza D 12 Karto tabletki (Opakowanie: 200 szt.) to środek homeopatyczny, który zwiększa odporność i witalność organizmu.

Efekt działania Biochemie DHU 3 fosforan żelaza D 12 Karto tabletki (Opakowanie: 200 szt.)

Sole mineralne wchodzą w skład każdego ludzkiego organizmu. Służą one podtrzymaniu procesów życiowych. W różnorodnych tkankach i organach ciała spełniają zadania, niezbędne do sterowania wieloma procesami biochemicznymi. Jeszcze w XIX w. doktor Wilhelm Heinrich Schüssler opierając się na wynikach wielu badań, stwierdził, iż niedobór soli mineralnych w organizmie prowadzi do wielu zaburzeń, a w konsekwencji do choroby. Wyodrębnił on dwanaście soli – stosowanych do dziś w rozcieńczonych dawkach homeopatycznych.
Biochemie DHU 3 fosforan żelaza D 12 Karto tabletki (Opakowanie: 200 szt.) zawierają fosforan żelaza. Znajduje się on we wszystkich komórkach ludzkiego organizmu. Stanowi też niezbędny składnik hemoglobiny. Ponad to pomaga ciału we wchłanianiu tlenu do krwi, ponieważ umożliwia cząsteczkom tlenu wiązanie się z krwinkami czerwonymi. Im więcej tlenu dostaje się do komórek przez krew, tym więcej składników odżywczych jest spalanych. Co z kolei oznacza, że ciało ma więcej energii. Sól ta wspomaga kompleksowo działanie układu immunologicznego - wzmacnia osłabiony organizm, eliminuje skłonność do częstych chorób, kłopotów ze skórą, zaburzenia pamięci, kłopoty z koncentracją. Stosowany w stanach zapalnych z gorączka, zapaleniach ścięgien, chorobach reumatycznych z zaburzeniami krążenia. Wspomaga eliminację toksyn. Wpływa na napięcie naczyń krwionośnych, a tym samym na krążenie krwi. Pomaga także organizmowi uzyskać żelazo w organizmie tam, gdzie jest ono w danym momencie potrzebne.

Skład

1 tabletka zawiera: 250 mg fosforanu żelaza (Ferrum phosphoricum) w rozcieńczeniu homeopatycznym D12 oraz skrobię ziemniaczaną, stearynian magnezu i laktozę.

Środki ostrożności

Nie należy stosować produktu w przypadku silnych reakcji alergicznych na składniki leku. Stosowanie produktu u niemowląt i małych dzieci należy dokładnie sprawdzić w załączonej ulotce lub skonsultować z lekarzem. Zawiera laktozę.

Sposób użycia

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów i o ile lekarz nie zaleci inaczej Biochemie DHU 3 fosforan żelaza D 12 Karto tabletki (Opakowanie: 200 szt.) zaleca się przyjmować: 1 tabletkę 1 do 3 razy dziennie godzinę przed lub po jedzeniu. Po ustępowaniu dolegliwości ilość stopniowo zmniejszać.
Kuracja trwająca dłużej niż tydzień powinna być skonsultowana z doświadczonym homeopatą.
Tabletki doustne. Pozostawić w jamie ustnej aż do rozpuszczenia i połknąć. W ten sposób tabletka będzie wchłaniana bezpośrednio przez błony śluzowe jamy ustnej. W przypadku małych dzieci zaleca się rozpuścić tabletkę w niewielkiej ilości wody przed zażyciem.
Niektórzy terapeuci zalecają rozpuszczenie soli mineralnych w ciepłej wodzie i stopniowe połykanie roztworu. Długość kuracji jest uwarunkowana postępem w leczeniu. Tabletki można przyjmować do wyeliminowania niepożądanych objawów.
Stosowanie i dawkę u dzieci i kobiet w ciąży ustala lekarz lub homeopata.
Należy stosować lek zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci.
Biochemie DHU 3 fosforan żelaza D 12 Karto tabletki (Opakowanie: 200 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG, Ottostr. 24, 76227 Karlsruhe

Biochemie DHU 3 fosforan żelaza D 12 Karto tabletki  zamów na apo-discounter.pl
24%
oszczędzasz

Biochemie DHU 3 fosforan żelaza D 12 Karto tabletki (200 szt.)

dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 37,86
zł 28,59*
Kup na raty
Sprawdź opinie
Zabezpiecz zakupy
PayU Płacę później
Bezpieczeństwo
Newsletter
Wysyłka w 24h
Korzyści