Aspirin C tabletki musujące (20 tabl.)

37 apoPunkty
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 179
zł 36,99*
  • Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy
  • Zawiera witaminę C
  • Wspiera odporność organizmu
Nr art.: 08300290
BAYER BITTERFELD GMBH
Aspirin

Do ściągnięcia

Wydrukuj dane artykułu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki zł 9,49

Aspirin C tabletki musujące  zamów na apo-discounter.pl
Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki  zamów na apo-discounter.pl
28%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 46,48 *

W sumie oszczędzasz: zł 3,71

Aspirin C tabletki musujące  zamów na apo-discounter.pl
Aspirin C tabletki musujące (20 tabl.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 36,99*
Zbieraj apoPunkty przy każdym zamówieniu i odbierz rabat. Zaloguj się do konta klienta lub je utwórz. Więcej informacji tutaj.

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

0