Strona główna > Zdrowie > Ból > Ból głowy > Aspirin C tabletki musujące

Aspirin C tabletki musujące (20 )

37 apoPunkty
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 189
zł 36,68*
  • Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy
  • Zawiera witaminę C
  • Wspiera odporność organizmu
Nr art.: 08300290
Producent: BAYER BITTERFELD GMBH
Marka: Aspirin

Do ściągnięcia

Wydrukuj dane artykułu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki zł 8,69

Aspirin C tabletki musujące 20  od BAYER BITTERFELD GMBH PZN 08300290
Paracetamol ratiopharm 500 mg tabletki 20 szt. od ratiopharm GmbH PZN 01126111
42%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 45,37 *

W sumie oszczędzasz: zł 6,41

Aspirin C tabletki musujące 20  od BAYER BITTERFELD GMBH PZN 08300290
Aspirin C tabletki musujące (20 )
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 189
zł 36,68*
Zbieraj apoPunkty przy każdym zamówieniu i odbierz rabat. Zaloguj się do konta klienta lub je utwórz. Więcej informacji tutaj.

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

0