Przejdź do treści

Dlaczego Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg tabletki musujące (2x10 szt.)?

  • Zestaw promocyjny zawierający: 2x Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg tabletki musujące po 10 sztuk PZN: 10836596
  • Musująco szybko działa na bóle głowy, gardła i kończyn oraz gorączkę
  • Podwójna ilość kwasu acetylosalicylowego i witaminy C w porównaniu z klasyczną tabletką musującą Aspirin Plus C
  • Tabletka musująca zapewnia szybki początek działania
  • Witamina C ma właściwości antyoksydacyjne: jest to jeden z powodów, dla których Aspirin Plus C jest dobrze tolerowany przez żołądek
  • Odpowiedni dla dorosłych i młodzieży od 12. roku życia
Nr art.: 08100038
Marka Aspirin
Producent: Bayer Vital GmbH
Cena podstawowa zł 3,06/1 szt,
Do pobrania

Zawartość opakowania

  • 2x Aspirin plus C Forte, tabletki musujące 800mg/480mg (10 szt.) (10836596)

Zastosowanie

Tabletki musujące Aspirin Plus C Forte stosowane w przypadku silniejszych* bólów głowy i dolegliwości związanych z przeziębieniem..
.
Aspirin Plus C Forte działa szybko i skutecznie przeciwko silniejszym* bólom głowy oraz silniejszym* bólom związanym z przeziębieniem, takim jak ból gardła i kończyn, a także gorączce. W porównaniu z klasycznym preparatem Aspirin Plus C preparat Aspirin® Plus C Forte zawiera podwójną ilość kwasu acetylosalicylowego i kwasu askorbinowego (znanego również jako witamina C) w jednej tabletce musującej. .
.
* Silniejsze bóle w kategorii bólów o nasileniu łagodnym do umiarkowanie silnego
** W porównaniu z klasyczną tabletką musującą Aspirin® Plus C

Efekt działania

Tabletka musująca zapewnia szybki początek działania, ponieważ substancja czynna jest aktywowana już w wodzie, dzięki czemu może być szybciej wchłaniana przez organizm. Zawarta witamina C ma właściwości antyoksydacyjne; ten ochronny efekt jest jednym z powodów, dla których Aspirin Plus C jest dobrze tolerowany przez żołądek. Ponadto Aspirin Plus C Forte zawiera tak zwane substancje buforujące, które zapewniają znaczne zwiększenie rozpuszczalności substancji czynnej. Rezultat: poczują się Państwo znów lepiej w musująco szybkim tempie! Ponieważ Aspirin Plus C Forte rozpuszcza się w wodzie, dodatkową zaletą jest przyjmowanie wraz z lekiem płynu, co jest szczególnie ważne w przypadku przeziębienia.

Skład

1 tabletka musująca Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg tabletki musujące zawiera:

800 mg kwasu acetylosalicylowego, 480 mg kwasu askorbinowego (witamina C)

Pozostałe składniki Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg tabletki musujące:

Cytrynian diwodorosodowy, wodorowęglan sodu, kwas cytrynowy, węglan sodu

Środki ostrożności

Preparatu Aspirin plus C nie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek z wyżej wymienionych składników, ostrych owrzodzeń żołądka i jelit, patologicznie zwiększonej skłonności do krwawień, niewydolności wątroby i nerek, ciężkiej niewydolności serca, jeśli pacjent przyjmuje więcej niż 15 mg metotreksatu tygodniowo, w ostatnich 3 miesiącach ciąży.

Sposób użycia

Zalecenia dotyczące stosowania Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg tabletki musujące:

Aspirin Plus C Forte należy przed przyjęciem całkowicie rozpuścić w wodzie, a następnie wypić bezpośrednio po przygotowaniu. Dorośli i młodzież od 12. roku życia przyjmują jedną tabletkę musującą (łączna dawka dobowa: 3 tabletki musujące).

Dodatkowe informacje

Aspirin® Plus C Forte 800 mg / 480 mg tabletki musujące
Substancje czynne: kwas acetylosalicylowy / kwas askorbinowy (witamina C)
Wskazania: Bóle o nasileniu łagodnym do umiarkowanie silnego, takie jak bóle głowy; bóle zębów; bóle menstruacyjne; dolegliwości bólowe występujące w przebiegu przeziębienia (np. bóle głowy, gardła i kończyn); gorączka.
Ważne: Zawiera związki sodu. Należy zapoznać się z ulotką dołączoną do opakowania. W przypadku bólu lub gorączki bez konsultacji z lekarzem nie stosować dłużej niż określono w ulotce dołączonej do opakowania!
W celu zapoznania się z ryzykiem i działaniami niepożądanymi należy przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania oraz zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Bayer Vital GmbH, 51368 Leverkusen, Niemcy. Stan na: 08/2019

Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg tabletki musujące możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

Producent:  Bayer Vital GmbH, Kaiser-Wilhelm-Allee Gebäude K 56
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Artelac krople do oczu 3x10ml zł 64,09 (CP*: zł 2136,33/1 l)

Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg tabletki musujące 2x10 szt. od Bayer Vital GmbH PZN 08100038
Dobra
cena
Artelac krople do oczu 3x10ml 3X10 ml od Dr. Gerhard Mann PZN 04348208
30%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 125 ,28 *

W sumie oszczędzasz: zł 28,77

Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg tabletki musujące 2x10 szt. od Bayer Vital GmbH PZN 08100038
Aspirin plus C forte 800 mg/480 mg tabletki musujące (2x10 szt.)
dostępny

zł 61,19*
×
Zbieraj apoPunkty za każde zamówienie i odbieraj rabaty. Zaloguj się lub utwórz konto. Więcej informacji tutaj.
×

Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku przed godziną 16:00 zazwyczaj opuszczają magazyn tego samego dnia.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

{* Filter characteristic icons (Eigenschaften) *} {* Pflanzlich (herbal/leaf) *} {* Homöopathisch (homeopathic bottle with globules) *} {* Monopräparat (single ingredient - two pills/circles) *} {* Lightbulb icon for tips/hints *} {* Thumb up icon for helpful reviews *} {* Thumb down icon for not helpful reviews *} {* Barcode icon for PZN display *} {* Euro sign icon for base price display *} {* Copyright icon for brand display *} {* Industry/factory icon for manufacturer display *} {* Pills icon for dosage form display (alternate version) *} {* File PDF icon for download links *} {* Paw icon *} {* Exclamation icon *} {* Bug icon *} {* Snowflake icon *} {* Replacement product banner icon *} {* Health insurance / savings card icon (subscription benefits) *} {* Cycle / refresh arrows icon (subscription delivery interval) *}