Silence spray do gardła przeciw chrapaniu (50 ml)

Oryginalny produkt Deutsche Chefaro Pharma GmbH  Nr art.:09220795  Cena podstawowa: 142.18zł/100 ml

na magazynie 71,09 zł
  Wysyłka gratis od 200 PLN


82,49 zł
71,09*

[Zawiera 23 % VAT]
Ilość:

  • Redukuje odgłos chrapania w gardle
  • Praktyczna forma sprayu
  • Delikatna pianka o miętowym smaku

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także  Breath Right paski na nos dla dorosłych (beżowe) duże 66,79 zł

Silence spray do gardła przeciw chrapaniu
Breath Right paski na nos dla dorosłych  (beżowe) duże
Cena za oba produkty*:   137,88 zł *
W sumie oszczędzasz:   11,40 zł


Zastosowanie Silence spray do gardła przeciw chrapaniu (Opakowanie: 50 ml)

Silence spray do gardła przeciw chrapaniu (Opakowanie: 50 ml) w postaci delikatnej pianki dociera tam, gdzie odgłos chrapania przeważnie powstaje - do gardła. Eliminuje poruszanie się i trzepotanie rozluźnionych w trakcie snu mięśni - fragmentów tkanek (podniebienia miękkiego, języczka), które uniemożliwiają swobodny przepływ powietrza i powodują nieprzyjemny odgłos chrapania a miętowy aromat produktu zapewnia komfort podczas zastosowania.
Pomoc już od pierwszego zastosowania!

Efekt działania Silence spray do gardła przeciw chrapaniu (Opakowanie: 50 ml)

Silence spray do gardła przeciw chrapaniu (Opakowanie: 50 ml) jednolicie rozprzestrzenia się w gardle i dzięki zawartym w algach karagenianom pianka przylega do błony śluzowej i nie oddziela się od naturalnego przepływu śliny. Dodatkowo działa nawilżająco.
Dzięki specjalnie opracowanemu składowi produktu, spełnia on wszystkie wymagania niezbędne do wyeliminowania odgłosu chrapania:

  • Fosfatydylocholiny tworzą specjalny film, który zmniejsza drgania miękkiej części podniebienia (produkt nie zawiera żadnych olejków);
  • Karagen jest bioadhezyjny (ma właściwości przylegające) i charakteryzuje się wysoką i długotrwałą przyczepnością do błony śluzowej;
  • Rosa Canina (dzika róża) wzmacnia mięśnie i działa ściągająco.

Skład

Składniki aktywne: fosfatydylocholiny (wyciąg roślinny); gliceryna; karagen; Rosa canina (dzika róża - suchy ekstrakt)

Zawiera źródło fenyloalaniny i ekstrakt z soi.

Sposób użycia

Przed pierwszym zastosowaniem należy mocno wstrząsnąć opakowaniem, zdjąć zatyczkę i umieścić dozownik lekko dociskając na górze butelki (po każdym zastosowaniu należy przepłukać dozownik aby zapobiec gromadzeniu się produktu).
Przed użyciem mocno wstrząśnij opakowaniem. Zastosuj spray psikając przez 1 sekundę głęboko w gardło. Przełknij a następnie ponownie zastosuj spray i przełknij ponownie.

Przez pierwsze tygodnie należy używać Silence spray do gardła przeciw chrapaniu (Opakowanie: 50 ml) codziennie ze względu na jego regenerujące właściwości. W późniejszym okresie wystarczy już rzadsze stosowanie - np. co 2 dni.

Dodatkowe informacje

Opakowanie wystarcza na około 30 zastosowań. Produkt przeznaczony wyłącznie dla dorosłych.
Nie należy jeść ani pić bezpośrednio przed ani po zastosowaniu sprayu. Spożywanie alkoholu może osłabić działanie pianki - dlatego przed zastosowaniem należy wypić dodatkowo szklankę wody.

Silence spray do gardła przeciw chrapaniu (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.


Producent: Deutsche Chefaro Pharma GmbH, Benzstr. 25, 40476 Herrenberg