Strona główna > Zamów w aplikacji

Zamawiaj w applikacji

Jeszcze łatwiejsze zakupy, dzięki nowej aplikacji! Pobierz naszą aplikację i odbieraj 2 x więcej apoPunktów !

Aplikacja jest dostępna zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store. Pobierz ją na swoje urządzenie teraz:

aplikacja apodiscounter.pl na iphone app storegoogle sklep

Zalety korzystania z aplikacji

Zawsze miej oko na najtańsze oferty!Nie przegap nigdy więcej najlepszych okazji, nawet jeśli jesteś poza domem. Posiadanie aplikacji umożliwia swobodne robienie zakupów w dowolnym miejscu i czasie. Zamawiaj co chcesz i kiedy chcesz dzięki bezpłatnej aplikacji apo.com App!

Odbierz 2 x więcej apoPunktów i korzystaj z atrakcyjnych rabatówZa zakupy zrobione przez aplikację otrzymasz aż 2 razy więcej apoPunktów, które następnie możesz wymienić na atrakcyjne rabaty. Pamiętaj, że za każde 1000 punktów przysługuje rabat o wartości 10 zł. Dowiedz się więcej, jak korzystać z programu punktowego apoPrimo – tutaj.

Łatwiejsze wyszukiwanie produktówZintegrowany skaner kodów kreskowych zawsze dociera do celu. Chcesz sprawdzić dostępność i cenę produktu, który właśnie trzymasz w swojej dłoni? Nic prostszego! Zeskanuj kod kreskowy widoczny na oryginalnym opakowaniu, aby przenieść się bezpośrednio na stronę produktu w naszym sklepie.

Proste i szybkie zakupy na urządzeniach mobilnychDzięki aplikacji w prosty sposób dokonasz szybkich zakupów na urządzeniach mobilnych. Możesz również śledzić status zamówienia oraz korzystać z zalet konta Klienta bez logowania. Zamawiaj ulubione produkty za pomocą smartfona lub tabletu!

Dbamy nie tylko o komfort, ale i bezpieczeństwo. Wszystkie procesy i procedury w naszej aptece realizowane są zgodne z najwyższymi standardami bezpieczeństwa farmaceutycznego i normą DIN EN ISO 9001:2000.

0