Wyciągi Weleda

W harmonii z człowiekiem i naturą ...więcej na temat "Wyciągi Weleda" ...
0 Wyniki |
Filtr
Sortuj według:  
Please wait Filtr został załadowany

Wyciągi Weleda

Program oczyszczający polecany jest szczególnie wczesną wiosną i jesienią jako idealne uzupełnienie do diety, z której najczęściej korzystamy w tych okresach. Dla maksymalnych korzyści wynikających z oczyszczania, kuracja może być uzupełniona o preparat z serii wyciągów Weleda - Weleda Elixir z rokitnika. Produkty są zgodne z założeniami laboratorium kosmetycznego, w którym są produkowane. Wszystkie bazują wyłącznie na ekologicznych metodach produkcji, co w praktyce oznacza wykorzystywanie jedynie naturalnych składników.

W przypadku stosowanie suplementów diety polecanych przez firmę Weleda, nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki wyciągów. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętajmy bowiem, że samodzielne stosowane produkty uzupełniające nie czynią cudów, muszą być wspomagane przez odpowiednio dobraną dietę i najprostszy chociaż program treningowy sprawiający że ruszymy się z kanapy na minimum 30 minut dziennie.

Blog
Social Media
apoPrimo - program punktowy
Bio?Logicznie!
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności