Strona główna > Przeziębienie i grypa > Na Przeziębienie, grypę > WICK MediNait syrop na przeziębienie z miodem i rumiankiem

WICK MediNait syrop na przeziębienie z miodem i rumiankiem (120 ml)

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Nr art.: 06156393

Oryginalny produkt Procter & Gamble GmbH
Cena podstawowa: zł 33.32/100 ml
Marka: Wick

Wysyłka gratis od zł 179
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


zł 56,42*
zł 39,99*
Do listy zakupów
zakupy w apo-discounter.pl
  • Na 6 głównych objawów przeziębienia.
  • Na spokojny sen – pomimo choroby.
  • Na gorączkę, bóle, katar i kaszel.
  • Bez alkoholu.
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Grippostad C kapsułki zł 28,39

WICK MediNait syrop na przeziębienie z miodem i rumiankiem  zamów na apo-discounter.pl
29%
oszczędzasz
Grippostad C kapsułki  zamów na apo-discounter.pl
51%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 68,38 *

W sumie oszczędzasz: zł 46,72


Zastosowanie

WICK MediNait syrop na przeziębienie z miodem i rumiankiem (Opakowanie: 120 ml) to produkt służący symptomatycznemu leczeniu przeziębienia i infekcji grypopodobnych. WICK MediNait syrop na przeziębienie z miodem i rumiankiem (Opakowanie: 120 ml) zwalcza wszystkie 6 podstawowych objawów przeziębienia: gorączkę, ból głowy, bóle kończyn, ból gardła, katar i ostry kaszel. Przyjemny posmak miodu i rumianku czyni WICK MediNait syrop na przeziębienie z miodem i rumiankiem (Opakowanie: 120 ml) szczególnie przyjemnym w stosowaniu, a zawartość tych składników potęguje jeszcze właściwości lecznicze produktu.

Efekt działania

WICK MediNait syrop na przeziębienie z miodem i rumiankiem (Opakowanie: 120 ml) działa głównie w oparciu o paracetamol, któremu lek zawdzięcza swoje właściwości przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Kolejny z działających składników leku to dekstrometorfan – wyspecjalizowana substancja tłumiąca kaszel, dzięki której WICK MediNait syrop na przeziębienie z miodem i rumiankiem (Opakowanie: 120 ml) oddziałuje bezpośrednio na epicentrum kaszlu, zapobiegając jego napadom i umożliwiając spokojny sen. Katalogu możliwości produktu dopełnia doksolamina, czyniąca WICK MediNait syrop na przeziębienie z miodem i rumiankiem (Opakowanie: 120 ml) środkiem skutecznie zwalczającym opuchliznę błony śluzowej nosa. WICK MediNait syrop na przeziębienie z miodem i rumiankiem (Opakowanie: 120 ml) to również lek antyhistaminowy, działający kojąco i ułatwiający zasypianie.

Skład

Substancje czynne:

  • 7,5 mg bursztynianu doksylaminy (co odpowiada 5,22 mg doksylaminy)
  • 15 mg bromowodorku dekstrometorfanu (co odpowiada 11,56 mg dekstrometorfanu)
  • 600 mg paracetamolu

Substancje pomocnicze: woda oczyszczona, sacharoza, glicerol, makrogol 6000, monohydrat kwasu cytrynowego, cytrynian sodu 2-wody, benzoesan sodu, sorbinian potasu, aromat rumiankowy, aromat miodowy.

Środki ostrożności

Odradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Nie stosować w przypadkach: nadciśnienia, chorób serca i tarczycy, astmy, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, zapalenia płuc, depresji oddechowej lub niewydolności oddechowej, w przypadku zaćmy (podwyższonego ciśnienia śródgałkowego), ciężkich zaburzeń funkcjonowania wątroby lub nerek, guzów nadnerczy (guza chromochłonnego), powiększenia gruczołu krokowego (przerostu prostaty) z resztkowym tworzeniem moczu i znacznym upośledzeniem oddawania moczu, epilepsji, uszkodzenia mózgu, w czasie ciąży i laktacji, u dzieci poniżej 12. roku życia.

Lek służy kompleksowemu zwalczaniu wszystkich objawów przeziębienia. Nie stosować w przypadku samodzielnego występowania tylko 1 lub 2 grup objawów: 1.) bólu głowy, bólu kończyn lub bólu gardła, 2.) gorączki, 3.) kataru, 4.) drażniącego kaszlu.

Szczególną ostrożność w trakcie stosowania leku należy zachować w przypadku jednoczesnego występowania następujących schorzeń: zespołu Gilberta, niedomknięcia dopływu żołądka połączonego z wypływaniem treści żołądkowej w obręb przełyku, cukrzycy, występującej w przeszłości dysfunkcji nerek lub wątroby (np. w skutek przewlekłego nadużywania alkoholu, zapalenia wątroby), w przypadku kaszlu występującego wespół ze znaczną nadprodukcją wydzieliny.

Sposób użycia

Przyjmować 1 x dziennie, przed złożeniem się do snu, w dawce 30 ml.

Producent: Procter & Gamble GmbH, Sulzbacher Str. 40-50, 65824 Schwalbach am Taunus

WICK MediNait syrop na przeziębienie z miodem i rumiankiem  zamów na apo-discounter.pl
29%
oszczędzasz
WICK MediNait syrop na przeziębienie z miodem i rumiankiem (120 ml)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 179
zł 56,42*
zł 39,99*
0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności