Paracetamol 500 mg IPA tabletki (20 szt.)

9 apoPunkty
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Wysyłka gratis od zł 189
zł 8,59*
  • Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy
  • Odpowiedni dla dorosłych i dzieci od 6 roku życia
  • 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu
Nr art.: 11380106
Producent: Apotheke im Paunsdorf Center
Marka: apo-discounter.de
Postać: tabletki

Do ściągnięcia

Wydrukuj dane artykułu
Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także Ibuprofen 400 mg tabletki powlekane zł 23,29

Paracetamol 500 mg IPA tabletki 20 szt. od Apotheke im Paunsdorf Center PZN 11380106
Dobra
cena
Ibuprofen 400 mg tabletki powlekane 50 szt. od Apotheke im Paunsdorf Center PZN 16124081
63%
oszczędzasz
Cena obu produktów*:
zł 31,88 *

W sumie oszczędzasz: zł 40,45

Paracetamol 500 mg IPA tabletki 20 szt. od Apotheke im Paunsdorf Center PZN 11380106
Dobra
cena
Paracetamol 500 mg IPA tabletki (20 szt.)
dostępny
×

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.


Wysyłka gratis od zł 189
zł 8,59*
Zbieraj apoPunkty przy każdym zamówieniu i odbierz rabat. Zaloguj się do konta klienta lub je utwórz. Więcej informacji tutaj.

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia zależy od produktu z najdłuższym czasem dostępności.

0