Zmiany w sposobie dostawy.

Dostawa z DHL teraz jeszcze szybsza !

Nieustannie pracujemy nad optymalizacją procesu kompletowania i wysyłki zamówień, aby mogły one jak najszybciej trafiać do naszych Klientów. Z przyjemnością pragniemy poinformować, że dostawa wszystkich zamówień składanych za pośrednictwem strony Apo-Discounter.pl będzie odtąd w całości koordynowana przez DHL Polska.

samochód i mapa

Nowe możliwości

animowany ekran

Możliwość przekierowania przesyłki do POP DHLNie masz możliwości odbioru przesyłki w domu? Przekieruj ją do jednego z Punktów Obsługi Paczek DHL. Sieć punktów odbioru osobistego DHL tworzą popularne miejsca zlokalizowane w pobliżu adresu dostawy wskazanego przy składaniu zamówienia (np. sklep Żabka). Listę dostępnych punktów znajdziesz pod linkiem – tutaj.

animowana ziemia

Możliwość odbioru przesyłki z punktu odbioru osobistego DHLNie udało Ci się odebrać przesyłki od kuriera? Po nieudanej próbie dostawy, kurier pozostawi przesyłkę w najbliższym punkcie partnerskim DHL, skąd możesz ją samodzielnie odebrać. Przesyłka będzie na Ciebie czekać aż do 7 dni.

animowany telefon

Szybszy i łatwiejszy kontakt z kurieremNie zawsze sprawdzasz skrzynkę mailową? Teraz informację o planowanym terminie dostawy otrzymasz również w wiadomości SMS. To nie wszystko! Aby usprawnić komunikację, od firmy DHL otrzymasz także kontakt telefoniczny do kuriera.

ręka z monetami

Niższa cena za przesyłkę pobraniowąDzięki nowym rozwiązaniom wysyłka za pobraniem może być tańsza. Już teraz za przesyłkę pobraniową zapłacisz jedynie 6,99 zł zamiast 16.99 zł jak do tej pory!

kurier na skuterze
0