Strona główna > Nasze przesyłki

Nasze przesyłki

Każdego dnia tysiące przesyłek opuszcza nasz magazyn, by trafić pod same drzwi Klientów. W tym miejscu odpowiadamy na pytania, które mogą się pojawić podczas składania zamówienia lub po otrzymaniu przesyłki.

Kurier przekazuje klientce paczki z apo-discounter.pl

Wielkość opakowania

Dlaczego jest ono o wiele większe niż produkty, które zawiera? Wynika to z jednolitego rozmiaru wszystkich paczek. Powierzchnia podstawy pudełka wynosi 32,5 cm x 23,5 cm, natomiast jego wysokość zależy od liczby lub rozmiaru produktów wewnątrz. Dzięki temu znacznie skraca się czas wysyłki paczek i mogą one dotrzeć do Klientów szybciej.

Przesyłka z apo-discounter.pl, wypełniona chipsami zrobionymi ze skrobii kukurydzianej

Czy opakowania nadają się do recyklingu?

Tak, nasze opakowania można poddać recyklingowi, w związku z czym wywiązujemy się z obowiązku odbioru i recyklingu opakowań zgodnie z obowiązującymi przepisami Rozporządzenia w sprawie opakowań (VerpackV).

Materiał wypełniający wyprodukowany jest ze skrobi kukurydzianej, dlatego jest przyjazny środowisku. Ulega on całkowitej biodegradacji, więc może być wyrzucany do pojemników na odpady organiczne.

Certyfikaty

Certyfikaty

Certyfikat spełnienia obowiązku odbioru i odzysku opakowań handlowych.
Zobacz certyfikat

Certyfikat dla materiałów nadających się do kompostowania.
Zobacz certyfikat

Strona główna

0
W dniu 25.05.2018 weszło w życie nowe ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO). Dlatego zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności. W celu zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania, korzystamy z plików cookie w naszym sklepie. Informacje na ten temat oraz sposób, w jaki można w każdej chwili sprzeciwić się wykorzystaniu plików cookie, można znaleźć w naszej polityce prywatności polityce prywatności