Strona główna > Dostawa i płatności

Dostawa

1. Wszystkie zamówienia wysyłane są z siedziby apteki w Niemczech:
    Apo-Discounter.de
    Apotheke im Paunsdorf Center Inh. Kirsten Fritsch e.K.
    Magdeborner Str. 14 04416 Markkleeberg
    Niemcy

2. Wszystkie zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL pod wskazany w formularzu zamówienia adres (nie dokonujemy weryfikacji adresów).
3. Koszt dostawy zamówień na kwotę poniżej 139 PLN wynosi 16,99 PLN. Zamówienia powyżej tej kwoty dostarczane są bezpłatnie.
4. Dodatkowa opłata za przesyłkę pobraniową, płatną przy odbiorze zamówienia wynosi zawsze 4,99 zł, niezależnie od wartości zamówienia.
5. Czas dostawy wynosi 2-3 dni robocze. Czas dostawy liczony jest od dnia wysłania przesyłki.
6. Pracownicy DHL doręczają przesyłki w godzinach 8-16 w dni robocze.
7. W przypadku kiedy osoba dostarczająca paczkę nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem skontaktuje się z odbiorcą zamówienia telefonicznie i/lub pozostawi awizo .
 

Płatności

Klient może wybrać jeden z poniższych sposobów płatności

1. Płatność za pomocą karty kredytowej (Visa, Mastercard) bądź inne posiadające kod CVV2 - karta obciążana jest w momencie złożenia zamówienia.
2. Płatność za pomocą systemu PayPal express.
3. Płatność przelewem na konto za pośrednictwem PayU
4. Płatność przy odbiorze przesyłki ('Za zaliczeniem')

 

W jaki sposób wykonać przelew poprzez PayU?

1. Po zgromadzeniu produktów w koszyku przejdź do strony wyboru sposobu płatności.
2. Zaznacz opcję „Płatności - Twoje płatności w e-Biznesie (www.platnosci.pl)”
3. Zaznacz bank, w którym posiadasz konto internetowe z aktywnym dostępem
a) Jeśli posiadasz konto w: mBank, MultiBank, Inteligo, BZWBK, Nordea, Alior Bank, PKO, Pekao, Millenium, BPH, ING, MeritumBank, Credit Agricole lub EuroBank, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę swojego banku gdzie się zalogujesz i potwierdzisz transakcje. Wszystkie pola wypełniane są automatycznie, prosimy nie zmieniać ich zawartości. Po potwierdzeniu transakcji możesz się wylogować, wyświetlona zostanie informacja o przyjęciu zamówienia
b) Jeśli posiadasz konto w: Citibank, Polbank, Kredyt Bank, Raiffeisen Bank, Deutsche Bank, GetinBank, BGŻ, Banku Pocztowym lub InvestBanku od serwisu PayU otrzymujesz niezbędne do wykonania przelewu dane, nie należy ich modyfikować, mogą zostać wykorzystane tylko raz do konkretnego zamówienia. Korzystając z nich po zalogowaniu do swego konta wypełniasz formularz przelewowy. Po jego zatwierdzeniu, autoryzacja transakcji jest dokonywana automatycznie
4. Jeśli nie posiadasz konta internetowego wybierz jako sposób płatności „płacę przelewem tradycyjnym” i kontynuuj proces zamawiania. Na specjalnie wygenerowanej stronie zostaną wyświetlone wszystkie niezbędne informacje do wykonania przelewu tj. nr konta, tytuł, dane odbiorcy. Znajdziesz tam również wzór przelewu, który możesz wydrukować i użyć do zapłaty na poczcie czy w banku. Następnie kliknij „wróć do sklepu Apo-Dsicounter.pl” aby wyświetlić stronę potwierdzającą zamówienie. Danych do przelewu nie należy modyfikować, mogą zostać wykorzystane tylko raz do konkretnego zamówienia.

Zasady dokonywania płatności przez Klientów za pośrednictwem Systemu PayU

1. Płatności za pośrednictwem Systemu PayU mogą dokonywać wyłącznie osoby uprawnione do posługiwania się danym instrumentem, w oparciu o który następuje realizacja płatności, w szczególności daną kartą płatniczą może posługiwać się wyłącznie jej uprawniony posiadacz. Wykryte przez Spółkę przypadki nadużyć będą zgłaszane bezpośrednio do właściwych wydziałów Policji.

2. Użytkownik w swoim serwisie udostępnia Klientom odpowiedni formularz transakcji. Dane z formularza są automatycznie przekazywane do Partnera Systemu PayU za pośrednictwem Systemu PayU.

3. Klient, po zatwierdzeniu formularza transakcji w Serwisie Użytkownika i wybraniu formy płatności za pośrednictwem Systemu PayU, jest automatycznie przekierowywany odpowiednio: w przypadku płatności dokonywanych przy użyciu karty płatniczej – na stronę internetową Partnera Systemu PayU będącego centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym, w przypadku płatności w drodze przelewu internetowego – na stronę internetową Partnera Systemu PayU będącego bankiem, a w przypadku płatności w drodze przelewu tradycyjnego – na stronę internetową Serwisu PayU.

4. W celu dokonania płatności Klient powinien potwierdzić dokonanie płatności na stronach internetowych odpowiedniego Partnera Systemu PayU zgodnie z zasadami określonymi przez tego Partnera. W przypadku dokonywania jakichkolwiek zmian w formularzu płatności udostępnionym na tych stornach i automatycznie uzupełnionym przez System PayU, płatność może nie zostać zrealizowana.


.

0